Auto

Neste Oil sāk tirgot jaunu degvielu – Neste Futura

Dienas Bizness, 03.04.2014

Avots: Neste

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

No aprīļa sākuma visās Neste Oil degvielas uzpildes stacijās Latvijā uzsāta degvielas Neste Futura tirdzniecība.

Kā norāda uzņēmums, tad Neste Futura degvielas satur piedevas, kas ļauj uzturēt benzīna un dīzeļa dzinējus tīrākus.

«Pats galvenais, ka jaunās Neste Futura degvielas ir piemērotas visa veida automašīnām, neatkarīgi no auto vecuma un jaudas parametriem,» uzsvēr Neste Oil viceprezidents mazumtirdzniecības jautājumos Panu Kopra.

Neste Futura tiks piegādāta no Neste Oil rūpnīcas Porvo, Somijā. Neste Oil degvielas uzpildes stacijās Latvijā 95. un 98.markas benzīnu turpmāk pārdos ar nosaukumu Neste Futura 95 un Neste Futura 98, savukārt dīzeļdegvielu – ar nosaukumu Neste Futura dīzeļdegviela.

Neste Oil izpētes un attīstības daļas pētnieks Kalle Lehto atklāja, ka Neste Futura benzīns novērš degvielas padeves sistēmas aizsērējumu un nogulsnējumus uz ieplūdes vārstiem, uztur degvielas padevi vienmērīgu un dzinēja jaudu – stabilu, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu, uzlabot dzinēja darbību un paildzināt tā mūžu.

K. Lehto arī norāda, ka Neste Futura dīzeļdegvielas sastāvā ir pretrūsas sastāvdaļa, kas aizsargā degvielas sistēmu no rūsas, un putošanās samazinoša sastāvdaļa, kas padara degvielas uzpildi ātrāku un drošāku.

Neste Futura turpmāk būs pieejama Neste Oil stacijās Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Krievijā.

SIA Neste Latvija ir Neste Oil korporācijas meitas uzņēmums, kas Latvijā strādā 24 gadus. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis gandrīz 60 miljonus eiro. Neste Oil DUS tīklu Latvijā veido 62 stacijas visā valstī.

Komentāri

Pievienot komentāru