Transports un loģistika

No Omniva Latvija pakomātiem izņemto sūtījumu skaits sasniedzis miljonu

Zane Atlāce - Bistere, 13.07.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Izņemto paciņu skaits no Igaunijas loģistikas uzņēmuma Omniva Latvija pakomātiem ir sasniedzis miljonu, informē uzņēmumā.

Kopā ar nosūtītajām paciņām sūtījumu skaits sasniedzis aptuveni 1,56 miljonus. Uzņēmums prognozē, ka ka līdz 2016. gada beigām katrs Latvijas iedzīvotājs būs saņēmis vai nosūtījis vismaz vienu sūtījumu caur Omniva pakomātiem.

Kā skaidro uzņēmumā, kad Omniva pakomātu tīkls ienāca Latvijā, 2012.gada beigās, Baltijā šī joma bija attīstības stadijā. Pateicoties straujajai e-komercijas attīstībai gan Latvijā, gan ārpus tās, uzņēmums darbību paplašinājis. Pakomātus patlaban izmantojot daudzi, sākot no iedzīvotājiem, kas saņem paciņas no Latvijas dzīvojošajiem radiem, beidzot ar individuālajiem komersantiem un vadošajiem un lielākajiem Latvijas interneta veikaliem.

Uzņēmums sācis darbu ar 29 pakomātiem, kuri tika izvietoti lielākajās Latvijas pilsētās. Šī gada otrajā pusē vien Omniva plānojot uzstādīt papildus 30 jaunus pakomātus. Uzņēmums priekšroku šogad dodot reģioniem un mazākām pilsētām. Tāpat tikšot papildināts pakomātu tīkls arī Rīgā.

Jau vēstīts, ka patlaban uzņēmuma Omniva tīklā ir 56 pakomāti un četri šķirošanas centri, kas izvietoti Kuldīgā, Daugavpilī, Valmierā un Rīgā.