Nodokļi

Nodokļu parāda dēļ VID piemērojis nodrošinājumu degvielas tirgotājam East-West Transit

LETA, 06.12.2018

Avots: freeimages.com

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ar zīmolu «Latvijas nafta» strādājošais degvielas tirgotājam SIA «East-West Transit» piemērojis nodrošinājumu - aizliegumu komercķīlas reģistrācijai, pārreģistrācijai, pārjaunošanai un grozīšanai, liecina «Lursoft» informācija.

Kompānijai nodrošinājums 29.novembrī piemērots ar VID Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes lēmumu. Pēc «Lursoft» vēstītā, 2018.gada 26.novembrī uzņēmumam bija VID administrēto nodokļu parāds 4,11 miljonu eiro apmērā.

«East-West Transit» pārstāvis Rolands Klincis pastāstīja, ka jau ilgāku laiku degvielas tirgotājs veic pārfinansēšanas un papildus finansējuma piesaistes procesu, kura mērķis ir finanšu darbības uzlabošana. «Lai uzņēmums varētu palikt arī nākotnē konkurētspējīgs ir izstrādāta uzņēmuma vidējā termiņa attīstības stratēģija un realizēts atbilstošs attīstības plāns, kas ietver sevī kompleksu risinājumu gan finanšu, gan korporatīvas pārvaldības procesu vadības pārmaiņās, arī ietverot »East- West Transit« operatīvās pārvaldības pastiprināšanu,» viņš sacīja.

Klinckis norādījis, ka patlaban notiek pilns finanšu pārstrukturizācijas process un esošo finanšu darbību stabilizācijas process, kuru plānots pabeigt 2019.gadā. «Neskatoties uz esošajiem likviditātes pavājinājumiem pārejas procesa laikā, uzņēmums maksimāli turpina pildīt uzņemtās saistības un veikt nodokļu maksājumus,» viņš uzsvēra.

Jau vēstīts, ka 2017.gadā «East-West Transit» apgrozījums bija 145,633 miljoni eiro, kas ir par 26,6% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 51,3% un bija 987 344 eiro. 2017.gada beigās uzņēmums apsaimniekoja 46 degvielas uzpildes stacijas.

«East-West Transit» reģistrēta 1996.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3 260 890 eiro. Kompānijas kapitālā 80% pieder Ivo Vasiļevskim, bet 20% - Donātam Vaitaitim.

Komentāri

Pievienot komentāru