Būvniecība un īpašums

Noslēgts būvdarbu līgums par Vecpilsētas ēku pārbūvi un restaurāciju Jelgavā

Monta Glumane, 11.04.2018

Foto:jelgava.lv

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

ERAF līdzfinansētā projekta ietvaros Jelgavas pilsētas pašvaldība noslēgusi būvdarbu līgumu par ēku Vecpilsētas ielā 14 un Krišjāņa Barona ielā 50 pārbūvi un restaurāciju ar SIA «ReRe Meistari», informē Jelgavas pilsētas pašvaldība.

Plānots, ka darbi objektā sāksies maijā un noslēgsies 2019.gada beigās.

Saskaņā ar projekta ieceri, restaurējot un pārbūvējot valsts nozīmes arhitektūras pieminekli - ēku Vecpilsētas ielā 14 un ar to saistīto infrastruktūru - ēku Krišjāņa Barona ielā 50, Jelgavā veidos jaunu tūrisma objektu - Zemgales restaurācijas centru, kas piedāvās restaurācijas pakalpojumus vismaz trim materiālu grupām - tekstilam; arheoloģijai un metālam; stiklam, porcelānam un keramikai.

Centrs nodrošinās restauratoru darbnīcu pieejamību kultūrvēsturisko un citu nozīmīgu priekšmetu restaurācijai, iespēju interesentiem klātienē iepazīties un izzināt restaurācijas procesa gaitu, kā arī piedāvās citus tūrisma un izglītojošus pakalpojumus. Plānots, ka centrs savu darbību uzsāks 2020.gada otrajā pusē.

Būvdarbu līguma kopējā summa ir 1 784 264 eiro, t.sk. PVN 21% - 309 665 eiro. Objektā būvuzraudzību veiks SIA «Jurēvičs un partneri». Pakalpojuma izmaksas - 31 581 eiro, t.sk. PVN - 5481 eiro.

Komentāri

Pievienot komentāru