Omniva investē 900 000 eiro pakomātu tīkla paplašināšanā Latvijā 

Omniva Latvija 13. decembrī uzsāka plānotos pakomātu tīkla paplašināšanas darbus, kas ietver 30 jaunu pakomātu uzstādīšanu un 10 esošo pakomātu paplašināšanu, informē uzņēmumā.

Zane Atlāce - Bistere, 13.12.2017

Publicitātes foto

Pakomātu tīkla paplašināšanā 2017. gadā Omniva investēs 900 tūkstošus eiro un līdzvērtīgs investīciju apjoms ir plānots arī 2018. gadā.

Kā pirmā vieta, kur 13. decembrī uzstādīts jaunais pakomāts, tika izvēlēti Ozolnieki (pie veikala Elvi, Rīgas ielā 42). Piektdien, 15.decembrī jauns pakomāts tiks uzstādīts arī Rīgā, tirdzniecības centra Zoom teritorijā.

«Šogad, veiksmīgi sadarbojoties gan ar iedzīvotājiem, gan pašvaldībām, esam izvēlējušies 30 jaunas pakomātu atrašanās vietas, turpmāk nodrošinot iespēju izmantot Omniva pakalpojumus arī Baldones, Brocēnu, Dagdas, Grobiņas, Ikšķiles, Lielvārdes, Piņķu, Pļaviņu, Priekules, Rūjienas, Salacgrīvas, Skrundas, Vecpiebalgas un Viļānu iedzīvotājiem», stāsta SIA Omniva Latvija vadītāja Beāte Krauze.

Omniva 2017. gada 11 mēnešos ir piegādājusi par 65% vairāk sūtījumu nekā pērn šajā pašā periodā un prognozē, ka līdzīga izaugsme turpināsies arī 2018. gadā.

«2017. gada laikā esam uzsākuši vairākus sadarbības projektus ar partneriem Ķīnā, kas ļauj klientiem saņemt Omniva pakomātos arī sūtījumos no Aliexpress, Wish, Ebay un citiem ārvalstu internetveikaliem,» skaidro B.Krauze.

SIA Omniva Latvija dibināta 2012. gadā un ir Igaunijas AS Eesti Post meitas uzņēmums. Omniva ir plašākais pakomātu tīkls Latvijā un Baltijā.