Jaunākais izdevums

(Pievienots eksperta komentārs.)

Februāra otrajā pusē tiks izsolīti MSIA Pilsētmāju institūts Urban Art piederošie dzīvokļu jaunajā projektā Dienvidu pakavs II, liecina paziņojums portālā City24.

Maksātnespējas procesa administrators ir Aldons Vrubļevskis.

Izsolē tiks piedāvāti 17 dzīvokļi projektā Dienvidu pakavs II, kas atrodas Rīgā, Vienības gatvē 192.

Izsoles notiks 17., 19., 22. un 26. februārī.

Izsolē tiks piedāvāti divistabu dzīvokļi, trīsistabu dzīvokļi un viens četristabu dzīvokis.

Piedāvāto dzīvokļu platības ir no 52,3 – 80 m2.

Dzīvokļu cena ir no 63,2 tūkstošiem līdz 86,5 tūkstošiem eiro.

Arco Real Estate valdes priekšsēdētājs Aigars Šmits, komentējot izsoli, portālam db.lv sacīja, ka sākuma cenu, balstoties uz tirgus vērtību, nosaka sertificēts vērtētājs. Ņemot vērā, ka tās ir maksātnespējas administratora rīkotas parādnieka mantas izsoles, šādām izsolēm sākuma cena parasti ir pazemināta par 20 – 30%. Izsoles ceļā tiek noskaidrota pati atbilstošākā, tirgū pieprasītākā pārdošanas cena. «Manuprāt, šiem konkrētajiem īpašumiem ir noteikta atbilstoša sākumcena, un interese tos iegādāties varētu būt liela. Šobrīd jaunajos projektos būvniecības pašizmaksa ir aptuveni 900 eiro/m², tādējādi secinu, ka par cenu, kas ir izsoles sākumcena, turpmāk jaunus dzīvokļus uzbūvēt nevarēs.»

Runājot par pircējiem, A. Šmits pieļauj, ka tie varētu būt gan interesenti, kuri iegādājas īpašumu savām vajadzībām, gan īstermiņa investori, kuri vēlas lētāk nopirkt un tad vai nu izīrēt, vai pārdot tālāk.

Komentāri

Pievienot komentāru
Nekustamais īpašums

Veic priekšlaicīgu atmaksu pūļa finansēšanas platformas Crowdestate investoriem

Lelde Petrāne, 03.09.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Nekustamo īpašumu attīstītājs Estera Development paziņojis par priekšlaicīgu līdzekļu atmaksu projekta «Liepziedi» attīstībā piesaistītajiem «Crowdestate» investoriem. Investīciju apjoms no investoriem veidoja 750 00 eiro, savukārt pilnais atmaksas apmērs (ieskaitot procentu maksājumus) ir 987 187 eiro.

Pūļa finansējuma piesaiste ēku komplekasam «Liepziedi» bija viens no pirmajiem projektiem Latvijas nekustamo īpašumu tirgū, kas 2016. gada augustā dažu dienu laikā ar pūļa finansēšanas platformas «Crowdestate» palīdzību piesaistīja finansējumu projekta «Liepziedi» attīstībai no gandrīz 400 privātiem investoriem.

Pirmā nekustamā īpašuma pūļa finansēšanas kampaņa Latvijā

Projektam pie Mežaparka Crowdestate piesaistījis 662 100 eiro

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Šodien nekustamā īpašuma pūļa finansēšanas platforma «Crowdestate» sāks pūļa finansēšanas kampaņu daudzdzīvokļu ēkas projekta «Dienvidu pakavs 3» attīstīšanai Ozolciema ielā 4, Ziepniekkalnā, Rīgā, teikts «Crowdestate» mājaslapā.

Finansēšanas kampaņa sāksies plkst.15 un tās laikā kopumā plānots piesaistīt 1 025 000 eiro, bet investīciju projekta kopējais termiņš ir 18 mēneši. Minimālais piesaistāmo investīciju apjoms noteikts 750 000 eiro apmērā.

Investīciju projektā paredzēts iegādāties zemesgabalu Mežkalna ielā 4 (jaunā adrese - Ozolciema iela 4), veikt arhitektūras un tehniskā projekta izstrādi, saņemt būvatļauju un veikt būvlaukuma tehnisko sagatavošanu.

Kopējais apbūvējamā zemesgabala lielums ir 18 882 kvadrātmetri. Zemesgabalā plānots uzbūvēt kopumā 211 ekonomiskās klases dzīvokļus ar kopējo platību 12 669 kvadrātmetri. Vidējā plānotā dzīvokļu platība ir 60 kvadrātmetri.

Komentāri

Pievienot komentāru