Mazumtirdzniecība

Papildināta - Latvijā veikalus atklāj Apple produkcijas oficiālais izplatītājs iStyle

Žanete Hāka, 16.11.2017

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Ceturtdien līdz ar divu veikalu atklāšanu tirdzniecības centros «Rīga Plaza» un «Alfa» aktīvu darbību Latvijā uzsāka vadošais Apple produkcijas oficiālais izplatītājs Centrālajā un Austrumeiropā iStyle.

iStyle ir premium klases Apple izplatītājs (Apple Premium Reseller), kas specializējas Apple produktu un aksesuāru tirdzniecībā un pilna servisa atbalsta nodrošināšanā klientiem. iStyle pieder informācijas komunikāciju tehnoloģiju uzņēmumu grupai Midis Group. Kopumā Midis Group ietilpst 150 uzņēmumi visa pasaulē, un šajos grupas uzņēmumos ir nodarbināti vairāk nekā 4500 cilvēki.

Midis Group spēlē nozīmīgu lomu Apple produktu izplatīšanā un premium klases Apple izplatītāju biznesā Centrālajā un Austrumeiropā.

«iStyle zīmols attīstās. Un Latvijai šajā attīstībā ir ārkārtīgi nozīmīga loma. Šis ir pirmais jaunais tirgus, kurā pēdējo piecu gadu laikā esam uzsākuši darbību, un mēs šeit redzam lielu potenciālu. Mēs uzsākam darbību ar diviem veikaliem, taču nākotnē plānojam paplašināt darbību ne tikai Latvijā, bet arī visā Baltijas reģionā, atverot jaunus iStyle veikalus. Lai šo stratēģiju īstenotu, izmantosim mūsu iepriekš gūto pieredzi, pielāgojot to vietējo klientu prasībām un vajadzībām,» stāsta Čaba Giarmati (Csaba Gyarmati) iStyle Biznesa attīstības vadītājs.

iStyle veikali līdz šim darbojās deviņās Centrālās un Austrumeiropas valstīs – Čehijā, Ungārijā, Rumānijā, Slovākijā, Bulgārijā, Slovēnijā, Horvātijā, Serbijā un Maķedonijā. Latvija ir 10 valsts, kurā iStyle uzsāk darbību. iStyle ir 41 veikals 19 pilsētās.

Pirmais veikals tika atvērts Prāgā 2006.gadā. Tam sekoja veikala atvēršana Budapeštā. Līdz 2010.gadam iStyle bija jau 20 veikali septiņās valstīs. Zīmols sāka darbību galvaspilsētu tirdzniecības centros lielākajās pilsētās. Ievērojams bija 2015.gads, kad iStyle ieguva tiesības pārdot iPhone viedtālruņus.

FOTO: Samsung atver līdz šim lielāko veikalu Latvijā