Nekustamais īpašums

Par 50 bitcoin iespējams iegādāties dzīvokli Dubaijā

Žanete Hāka, 07.09.2017

Foto: Astor Plaza and Residences

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Virtuālās valūtas bitcoin faniem tiek piedāvāta iespēja iegādāties dzīvokli Dubaijā, raksta CNN Money.

Kompānija Astor Plaza and Residences piedāvā iegādāties 150 dzīvokļus Dubaijā, par tiem norēķinoties ar kriptovalūtu. Studijas tipa dzīvoklis maksā 30 bitkoinus, bet vienistabas dzīvoklis – aptuveni 50 bitkoinus (252 tūkstošus dolāru). Cena gan var mainīties, ņemot vērā, ka virtuālā valūta ir piesaistīta dolāram.

Kompānijas pārstāve Mišela Monē pastāstījusi, ka oktobrī interesentiem, kas vēlas iegādāties īpašumu, maksājot ar bitkoiniem, tiks piedāvāti vēl dzīvokļi.

«Mēs gribam dot iespēju bitcoin pasaulei,» viņa komentējusi šo piedāvājumu, uzsverot, ka šī ir laba iespēja bitcoin pārvērst īpašumā.

Dubai Science Park sastāv no diviem debesskrāpjiem, peldēšanas kompleksa, āra kinoteātra un iepirkumu centra. Dzīvokļa pircējs ar bitcoin var maksāt arī par iekšējo apdari.

Patlaban viena bitcoin vērtība ir virs 4600 dolāriem, un kopš gada sākuma tā ir augusi vairāk nekā četras reizes.

M. Monē skaidrojusi, ka attīstītājs nepaturēs nevienu bitcoin un pēc saņemšanas uzreiz to konvertēs dolāros.

Patlaban projektā pārdoti 432 dzīvokļi, taču par tiem pircēji maksājuši ar ierasto naudu. Paredzams, ka projekts tiks pabeigts 2019.gada septembrī. Kopumā iegādei būs pieejami 1130 dzīvokļi, un pēc, tam kad saņemot bitcoin būs pārdoti 150 dzīvokļi, pircējiem apmaiņā pret virtuālo valūtu būs iespējams iegādāties vēl papildus dzīvokļus.

Komentāri

Pievienot komentāru