Apdrošināšana

Par bedres dēļ avarējušu auto Balta atlīdzinājusi 50 590 eiro

Dienas Bizness, 16.03.2015

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Apdrošināšanas sabiedrība Balta kādam auto īpašniekam izmaksājusi 50 590 eiro atlīdzību par bedres dēļ avarējušu auto, informē uzņēmumā.

Pērn Volvo markas spēkratam iebraucot bedrē, pārsprāga vadītāja puses aizmugurējā riepa. Automašīna avarēja, pilnībā iznīcinot visu auto 50 590 eiro vērtībā.

Šā gada pirmajos divos mēnešos atlīdzībās par bedru izraisītiem negadījumiem Balta izmaksājusi jau vairāk nekā 15 tūkstoši eiro. Pēdējo četru gadu laikā visbiežāk no bedrēm cietušas Volkswagen, BMW un Audi markas automašīnas, par šiem negadījumiem atlīdzinot no 102 līdz pat 9640 eiro lielus zaudējumus.

Balta statistikas dati liecina, ka pēdējo četru gadu laikā bedru izraisītu bojājumu dēļ vislielākie finansiālie zaudējumi radīti kravas auto DAF, autopiekabei Schmitz, kā arī Bentley un Volvo vieglajām automašīnām - zaudējumi sasnieguši līdz pat deviņiem tūkstošiem eiro.

Pagājušajā gadā par bojājumiem, kas radušies uz nekvalitatīviem ceļiem, apdrošināšanas sabiedrība Balta atlīdzībās izmaksāja teju 132 tūkstošus eiro, kas ir par 33% vairāk nekā 2013. gadā.

Komentāri

Pievienot komentāru