Būve

Par diviem miljoniem eiro Rīgā taps multifunkcionāls sociālo pakalpojumu centrs

Dienas Bizness, 10.03.2016

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Rīgas domē ceturtdien tika prezentēta jaunā multifunkcionālā sociālo pakalpojuma centra ideja, kuru plānots tuvāko gadu laikā attīstīt Rīgā, Katoļu ielā 22/24, informē pašvaldībā.

Iecere paredz, ka tas būs moderns un mūsdienīgs sociālo pakalpojumu centrs, kurā plānots nodrošināt drošības pogas, ilgstošas sociālās aprūpes, dienas aprūpes centra personām ar demenci, higiēnas centra, aprūpes mājās pakalpojumi, kā arī tas kalpotu arī kā mācību centrs un labdarības punkts. Tāpat centrā tiks izveidotas telpas masāžām, sajūtu istaba, sāls istaba, kognitīvo un fizisko spēju uzturošie piedāvājumi, kuros izmantoti vispārpieņemtie, kā arī IT balstīti risinājumi.

Centra izveidē plānots investēt aptuveni divus miljonus eiro, vēsta LETA.

Arhitekts Arnis Kleinbergs iepazīstinot ar plāniem norādīja, ka skiču projektā jau ņemti vērā Brēmenes Strādnieku-Samariešu apvienības speciālistu ieteikumi un uzlabojumi, lai nodrošinātu kvalitatīvus un cilvēkiem pieejamus sociālos pakalpojumus plānotajā centrā.

Šodienas tikšanās bija plānota kā 2015.gada 17.septembrī Vācijas pilsētā Brēmenē parakstītās vienošanās starp Rīgu un Brēmenes Strādnieku-Samariešu apvienību turpinājums, kas paredz sadarbību inovatīvu sociālo pakalpojumu attīstībā un multifunkcionāla sociālo pakalpojumu centra izveidi Rīgā.

Komentāri

Pievienot komentāru