Par NMPD direktora pienākumu izpildītāju ieceļ Sarmīti Villeri 

Par Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktora pienākumu izpildītāju veselības ministrs Guntis Belēvičs šodien iecēlis līdzšinējo NMPD Rīgas reģionālā centra vadītāja vietnieci operatīvajos jautājumos Sarmīti Villeri.

Dienas Bizness, 09.10.2015

S.Villere ir ārste-pediatre un sertificēta, apmācīttiesīga neatliekamās medicīnas ārste, kuras darbs gandrīz 30 gadus ir saistīts ar pirmsslimnīcas neatliekamās medicīniskās palīdzības nodrošināšanu un organizēšanu.

Kopš 2009.gada S.Villere ieņēmusi NMP dienesta Rīgas reģionālā centra vadītāja vietnieces operatīvajos jautājumos amatu, kur darba pienākumi saistīti neatliekamās medicīniskās palīdzības organizēšanu un pārraudzību Rīgas reģionā. Pirms tam S.Villere strādājusi arī Katastrofu medicīnas centrā, risinot jautājumus, kas saistīti ar ārstniecības personu kvalifikāciju un apmācību, kā arī vadot lekciju ciklu par katastrofu medicīnas menedžmentu.

S.Villerei ir arī liela praktiskā darba pieredze, strādājot gan neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādē, gan veicot vecākās dežūrārstes pienākumus dispečercentrā Rīgas ātrās palīdzības stacijā. Papildus tam S.Villere bijusi arī lektore un docētāja, medicīnas koledžu studentiem pasniedzot lekcijas par neatliekamo medicīnu.

S.Villere ilgus gadus darbojas Latvijas Ārstu biedrībā un Neatliekamās medicīnas asociācijā. 2013.gada S.Villere ievēlēta par Neatliekamās medicīnas asociācijas prezidenti.

Jaunākais izdevums