Finanses

Parex banka no nerezidentiem piesaistījusi 20 miljonus latu

Ieva Mārtiņa, 15.02.2010

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Pēdējo trīs mēnešu laikā starptautisko klientu noguldījumu apjoms Parex bankā palielinājies par 20 miljoniem latu.

Parex banka uzskata, ka tas apliecina klientu uzticības atjaunošanos un sniedz pozitīvus signālus par šī bankas darbības virziena attīstību.

Bankas vecākais viceprezidents, privātā kapitāla pārvaldīšanas direkcijas vadītājs Roberts Idelsons skaidroja, ka situācijas stabilizācija bankā un ekonomiskās situācijas uzlabošanās pasaulē, tai skaitā austrumu tirgos, ir veicinājusi būtisku noguldījuma apjoma pieaugumu Parex bankā.

«Pēdējo mēnešu dati liecina, ka aug biznesa apjomi un apgrozījums nerezidentu segmentā un tas atstāj pozitīvu iespaidu arī uz bankas finanšu rādītājiem,» tā viņš.

Starptautisko klientu apkalpošana joprojām ir būtisks Parex bankas darbības virziens. Banka galvenokārt piedāvā privātā kapitāla pārvaldīšanas pakalpojumus.

Parex grupas pārstāvniecības piedāvā klientiem konsultācijas par investīciju iespējam vairākās NVS valstīs, tostarp Krievijā, Ukrainā, Azerbaidžanā, Baltkrievijā, Kazahstanā, Moldovā, kā arī Rietumeiropas valstīs. Pirmā Parex bankas pārstāvniecība ārpus Latvijas atvērta 1993. gadā Minskā, Baltkrievijā.