Būvniecība un īpašums

Parka ielas iedzīvotāji bedraino ielu dēļ gatavojas piketam

Dienas Bizness, 01.04.2015

www.daugavasbalss.lv

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Parka ielas 9.un 11. nama iedzīvotāji Ogrē ir patiesi sašutuši, ka nekas netiek darīts brauktuves seguma uzlabošanā. Situācija ir tāda, ka viņiem praktiski nav iespējams ielu izmantot, pa to nevar paiet. Bedru bedrēs, kas tagad vēl pielijušas ar ūdeni, trotuāra nav, un jācenšas izvairīties no auto, ja vēl kāds uzdrošinās pa šo posmu braukt, vēsta portāls daugavasbalss.lv.

Ogres novada pašvaldības ceļu apsaimniekošanas sanāksmē Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Nikolajs Sapožņikovs informēja par gaidāmo piketu.

Pagājušajā gadā, diskutējot par ielu stāvokli, novada pašvaldība aicināja arī iedzīvotājus izteikt savu viedokli – vai rekonstruēt Parka ielu posmā no Ceriņu līdz Lapu ielai, vai no Lapu līdz Tīnūžu ielai. Jāteic, ka abi šīs ielas posmi ir vienlīdz katastrofālā stāvoklī. Turklāt Parka ielā atrodas pirmsskolas izglītības iestāde Strautiņš, kur no rītiem ir dzīva satiksme, līdzīgi arī vakaros. Personiski vairs neriskēju braukt īso posmu no dārziņa līdz Ceriņu ielai, jo apmales ir izdauzītas, brauktuve vienās bedrēs. Ja vēl jāapmainās ar kādu pretimbraucošu auto, katram atliek vien paļauties uz savu pieredzi un prasmi, lai nenoskrāpētu auto sānus vai neiekristu kādā no bedrēm.

Plašāk lasiet portālā daugavasbalss.lv.