Mazumtirdzniecība

Pēc žurku indes vīstokļa atrašanas veikalā Maxima veiks iekšējo pārbaudi

LETA, 11.04.2016

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pēc vakardienas notikumiem Jelgavas tirdzniecības centrā Pilsētas pasāža, kad veikalā Maxima atrasts iepakojums ar žurku indi, lielveikalu tīklā sākta iekšējā pārbaude, apliecināja SIA Maxima Latvija komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

Viņš informē, ka dezinfekcijas un deratizācijas pasākumus Maxima veikalos veic uzņēmums SIA Aktis. «Līdz šim nekādu incidentu sadarbībā ar šo uzņēmumu nav bijis, un šis ir atsevišķs gadījums, kam pamatā ir cilvēciska kļūda. Pašlaik veicam iekšējo pārbaudi par konkrēto situāciju un gaidām oficiālu paskaidrojumu no SIA Aktis, kas nodrošina šos pakalpojumus,» skaidro Beseris.

Tāpat tiks pārskatīta dezinfekcijas un deratizācijas procedūra, lai stiprinātu šo pasākumu veikšanas procesu un kontroli.

Beseris atgādina, ka veikalos profilakses nolūkos regulāri tiek veikti dezinfekcijas un deratizācijas pasākumi pēc noteiktā grafika. Šos pasākumus veic sertificēts uzņēmums pēc noteiktas procedūras, kas nosaka kārtību, kādā šie profilakses pasākumi jāveic un kādi līdzekļi jāizmanto.

Ar SIA Aktis aģentūrai LETA pašlaik vēl nav izdevies sazināties.

Vakar uz pāris stundām tika slēgts tirdzniecības centrs Pilsētas pasāža Jelgavā, jo kādā no veikaliem tika atrasts vīstoklis ar nezināmas izcelsmes vielu, kas izrādījusies žurku inde.

Komentāri

Pievienot komentāru