Pakalpojumi

Pie BKUS novietnes Gaiļezers būs maksas stāvlaukums

Zane Atlāce - Bistere, 16.09.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Lai nodrošinātu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) novietnes Gaiļezers mazo pacientu vecākiem iespēju novietot automašīnu stāvvietās pie slimnīcas, sākot ar 26.septembri tiks iekasēta maksa par spēkratu novietošanu, informē CityParks Latvia pārstāvis Kaspars Līcītis.

Pašlaik autostāvvietas pie slimnīcas nereti tiek pārpildītas, jo tajās auto novieto tuvējo māju iedzīvotāji un Biķernieku kapu apmeklētāji.

Autostāvvietas pie BKUS Gaiļezera novietnes ir nelielas un tajās ir ierobežots vietu skaits. Uz privātīpašniekiem piederošas zemes izvietoto stāvvietu apsaimniekotājs - SIA CityParks Latvia - ir veicis apsekojumu, kura rezultāti liecina, ka stāvvietās pie slimnīcas savas automašīnas regulāri novieto tuvējā esošā daudzstāvu dzīvojamo māju kompleksa iedzīvotāji un viesi, kā arī Biķernieku kapu apmeklētāji.

«Rezultātā autostāvvietas ir nereti ir pārpildītas un tajās trūkst vietas tiem, kam tā ir nepieciešamas visvairāk - vecākiem ar mazajiem pacientiem. Neatrodot vietu pie slimnīcas ieejas, viņiem nākas novietot auto ārpus slimnīcas stāvvietas un mērot ceļu līdz slimnīcai ar kājām, nereti kopā ar slimu bērnu,» skaidro CityParks Latvia valdes loceklis Māris Priednieks.