Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Luminor banka piešķīrusi 800 000 eiro aizdevumu uzlīmju ražotājam SIA Olderi jaunu ražošanas telpu iegādei. Līdz šim uzņēmums telpas nomāja, taču uzņēmuma darbības attīstībai ir veikta sava īpašuma iegāde.

Uzņēmums specializējies uzlīmju ražošanā dažādu jomu uzņēmumu produkcijai, piemēram, saimniecības precēm, kosmētikai, pārtikas produktiem, sadzīves ķīmijai u.c.

“Jaunās ražošanas telpas Maskavas priekšpilsētā ir lieliski piemērotas tipogrāfijas darbam un nav nepieciešami ieguldījumi, lai tās īpaši pielāgotu uzņēmuma iekārtu izvietošanai. Bankas piešķirtais finansējums mums ir ļāvis iegādāties tik plašas telpas, lai ne tikai racionāli izvietotu izejmateriālus, bet arī dotu iespēju tos iegādāties lielākos apjomos, kas uzņēmumam ļauj samazināt ražošanas izmaksas. Lielāko daļu no telpām izmantosim paši, bet pārējās iznomāsim, lai gūtu papildu ienākumus,” stāsta SIA Olderi valdes priekšsēdētājs Jānis Ločmelis.

“Olderi ir iekarojuši ne tikai Baltijas tirgu, bet veiksmīgi savu saražoto produkciju eksportē arī uz Skandināvijas un Centrāleiropas valstīm. Tas nozīmē, ka uzņēmums ražo konkurētspējīgus produktus un savu ražošanas telpu iegāde ir tikai loģisks un atbalstāms uzņēmuma attīstības virziens. Bankas piešķirtais finansējums uzņēmumam ļaus vēl sekmīgāk plānot savu biznesu un pielāgot ražošanas telpas šī brīža vajadzībām un nākotnes izaugsmei,” saka Ilze Zoltnere, Luminor Korporatīvā departamenta vadītāja.

Bankas finansējuma iegūšanai SIA Olderi saņēmusi arī finanšu institūcijas ALTUM garantijas. Olderi SIA saviem produktiem nodrošina augstu kvalitāti, neatkarīgi no pasūtīto uzlīmju apjoma. Uzņēmums piedāvā gan individuāli izstrādātas uzlīmes, gan standarta risinājumus, tos pielāgojot klienta vajadzībām.

Tipogrāfijas uzņēmums SIA Olderi dibināts 1994. gadā. Uzņēmuma specialitāte ir digitāli drukātas pašlīmējošās uzlīmes ruļļos.

Olderi iegādāsies jaunas ražošanas telpas2021.gadā "Olderi" strādāja ar 2,406 miljonu eiro apgrozījumu un guva 224 731 eiro peļņu.

Komentāri

Pievienot komentāru