Nekustamais īpašums

Potenciālo nomnieku interese par loģistikas parkiem lielāka nekā pirms pusgada

, 28.05.2009

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Atsevišķiem Dominante Park klientiem ir radušās problēmas, taču nāk klāt arī jaunas kompānijas, — informēja Dominante Park attīstītāja investīciju holdinga Dominante Capital valdes locekle Olita Augustovska.

Vairākām firmām tieši šā brīža ekonomiskā situācija šķiet piemērota ienākšanai tirgū vai arī savas tirgus daļas palielināšanai, — viņa pauda. Piemēram, starptautiskās kompānijas, kuras strādā visās trijās Baltijas valstīs, tieši krīzes laikā izvēlas konsolidēt savu noliktavu un ražotņu izvietošanu.

Uzņēmumi šobrīd izšķiras par efektīvāku loģistikas risinājumu izvēli un ieviešanu. Parki var palīdzēt uzņēmumiem, jo tieši Latvija šajā ziņā ir vispateicīgākā vieta, lai, optimizējot līdzšinējās administratīvās izmaksas, vienlaicīgi izveidotu konkurētspējīgāku un efektīvāku loģistiku no Baltijas reģiona centra, — uzsvēra O. Augustovska.

Interese par parku no potenciālajiem klientiem — lielajiem un vidējiem uzņēmumiem — pašlaik esot ievērojami augstāka nekā pirms pusgada, kad valdīja absolūta nenoteiktība. Tiek saņemti vairāk pieprasījumu, aktīvāk notiek sarunas ar potenciālajiem klientiem. Pēc O. Augustovskas teiktā, to vidū ir noliktavu iekārtu un aprīkojuma ražotāji, izejvielu piegādātāju kompānijas, loģistikas kompānijas, arī sporta un izklaides industrijas uzņēmumi.