Pakalpojumi

Privāto auto nomas tīkls Autolevi darbību Latvijā attīsta sekmīgāk nekā Igaunijā

LETA, 04.08.2015

Viena no datubāzē reģistrētajām automašīnām.

Foto: autolevi.lv

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Jūnija sākumā Latvijā darbu uzsākušais Igaunijas privāto auto nomas tīkls Autolevi darbu Latvijas tirgū sācis sekmīgāk nekā iepriekš Igaunijā, sacīja tīkla pārstāvis Latvijā Kaspars Salenieks.

Kā stāstīja Salenieks, šobrīd pakalpojums ir pilnībā funkcionējošs, un pa šo laiku izīrējamo auto datubāzē atrodami jau vairāki auto, kas ir labs sākums, arī salīdzinot ar Igauniju. «Sākums izskatās cerīgāk nekā Igaunijā, kur bija nepieciešami seši mēneši pirmo klientu piesaistei,» sacīja Salenieks. «Latvijā attīstībā esam divus mēnešus priekšā.»

Viņš gan norāda, ka, neskatoties uz priecējošo izīrētāju daudzumu, ar īrētājiem nesokas tik labi, līdz ar ko drīzumā tiks palaista pakalpojuma reklāmas kampaņa. «Ja šomēnes dabūsim pirmo auto īres darījumu, uzskatīsim, ka esam labi ienākuši Latvijas tirgū,» piebilda Salenieks.

Jūnija sākumā savus pakalpojumus Latvijas tirgū sāka piedāvāt Igaunijā strādājošais privāto auto nomas tīkls Autolevi.

Autolevi piedāvā iespēju auto nomāt no privātā īpašnieka, kas ir lētāk un ērtāk, kā arī ļauj īpašniekam nopelnīt laikā, kad auto tam nav vajadzīgs un netiek lietots. «Mūsu pakalpojums lieliski darbojas Igaunijā, kur tam ir jau tuvu pie 200 klientiem,» turpina Salenieks. «Tā nu nolēmām piedāvāt pakalpojumu arī Latvijā, bet vēl tālākā nākotnē, ja viss ies gludi, tad arī Lietuvā un Skandināvijā.»

Savu auto piereģistrēt un izīrēt, kā arī pieteikties īrēt citu auto iespējams vietnē autolevi.lv.

Autolevi Latvijā pārstāv uzņēmums SIA AL Latvia, kura 48,60% kapitāldaļu pieder Igaunijas pilsonim Tauri Karsonam, 24,20% - Igaunijas pilsonim Simo Sulevam, 24,20% - Igaunijas pilsonim Robertam Sarvam, 1,50% - Kasparam Saleniekam, bet atlikušie 1,50% - Kasparam Purmalietim

Komentāri

Pievienot komentāru