Citas ziņas

Raidījums: Šlesers izmanto iespēju gozēties medijos

Lelde Petrāne, 28.03.2010

Ainārs Šlesers

Vitālijs Stīpnieks, DB

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Neoficiāli zināms, ka Jaunais laiks LPP/LC priekšsēdētājam Aināram Šleseram piedāvājis vakantos ārlietu, tieslietu un veselības ministra posteņus. A. Šlesers aizbildinājies, ka tās nav viņu interesējošās sfēras, turklāt, lai uzņemtos vadību pār veselības nozari, esot jābūt galīgi ķertam, svētdien vēstīja TV3 raidījums Nekā personīga.

A. Šleseru interesējot ekonomika un satiksme. Jaunā laika domes vadītājs un ekonomikas ministrs Artis Kampars uz jautājumu, vai būtu iespējams, ka A. Šleseram atjauno ietekmi pār satiksmes sfēru atbildējis noraidoši.

A. Šlesers stāstījis: «No 14 valstī būtu jāpaliek 9 ministrijām, būtu jāapvieno Izglītības un kultūras ministrija, tādā veidā tiktu izveidota Izglītības, zinātnes un kultūras ministrija, mēs paceltu zinātni uz augšu.»

«Saeimā īsti neviens netic, ka Šlesers nāks valdībā. Deputāti domā, ka viņš vienkārši izmanto laiku, bauda mediju uzmanību un beigu beigās Jauno laiku piesmies, paziņojot, ka ar šādiem nekāda strādāšana nesanāks,» vēstīja raidījums.

Neoficiāli zināms, ka tuvāko nedēļu laikā sāksies jaunās uzņēmēju un LPP/LC apvienības reklāmas kampaņa medijos, tādēļ, kā norāda Nekā Personīga, nav izslēgts, ka sarunas par valdības veidošanu ir tās sastāvdaļa. Par to, vai šajā apvienībā ies arī Tautas partija, drošu ziņu nav, jo Nekā Personīga kļuvis zināms, ka A. Šlesera kampaņas vadītāji ieteikuši no tās norobežoties, izsakot pat apzīmējumu «spitālīgie».