Ražošana

Ražošanas telpas atbalstīs tikai mazajiem un vidējiem rūpniekiem

Māris Ķirsons, 14.04.2016

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ražošanas telpu izveidei mazajiem un vidējiem apstrādes rūpniecības uzņēmumiem reģionos paredzēts 24,8 milj. eiro liels ES struktūrfondu atbalsts; tiek lēsts, ka tiks atbalstīti vismaz 20 projekti un radītas teju 470 jaunas darba vietas

To paredz valdībā akceptētie noteikumi jauno ES struktūrfondu programmu ražošanas telpu izveidei, renovācijai.

Iecerēts, ka projektu iesniegumus Centrālā finanšu un līgumu aģentūrā varētu sākt iesniegt jau šī gada jūnijā. Vairāki aptaujātie nelielo ražošanas uzņēmumu vadītāji par šādu iespējamo atbalstu paplašināšanai uzzināja no DB un uzskata to par soli pareizajā virzienā, tomēr atteicās tos vērtēt, jo neesot iepazinušies ar tajos noteiktajiem kritērijiem un prasībām.

«Tas ir mērķtiecīgs mazo un vidējo komersantu konkurētspējas veicināšanas pasākums, tādējādi stiprinot kopējo valsts uzņēmējdarbības vidi, vairojot nodarbinātību reģionos un veidojot investoriem pievilcīgas ekonomiskās zonas ārpus galvaspilsētas,» uzsver ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens.

Visu rakstu Ražošanas telpas atbalstīs tikai mazajiem un vidējiem rūpniekiem lasiet 14. aprīļa laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Pievienot komentāru