Bankas

Refinansē Locitech grupas aizņēmumus vairāk nekā miljona apmērā

Lelde Petrāne, 10.02.2020

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Industriālās metālapstrādes un mēbeļu ražotāja "Locitech" refinansēšanai SEB banka izsniegusi finansējumu 1 014 000 eiro apmērā.

"Locitech" grupas uzņēmumi - SIA "Locitech production" un SIA "Locitech estate", ar saņemto finansējumu paplašinājuši savu ražotni, uzbūvējot jaunu montāžas cehu. Tādējādi uzņēmums ir paplašinājis gan savu ražoto produkcijas klāstu, gan arī kāpinājis eksporta apjomu par vairāk nekā 20%.

Lēmumu par ražotnes paplašināšanu uzņēmums pieņēma, balstoties uz aizvien pieaugošo pieprasījumu. Paplašinot montāžas darbību, papildu jau esošajai produkcijai, uzņēmums sācis ražot un montēt gan dizaina lampas, gan elektroniskas industriālās iekārtas.

Arnis Škapars, SEB bankas valdes loceklis, norāda, ka "Locitech" ir uzņēmums, kurš sevi ir pierādījis ne tikai ar savu ilggadējo pieredzi ražošanā, bet arī ar savu neatlaidīgo darbu, veicinot uzņēmuma produkcijas eksportspēju. "Ņemot vērā, ka Latvijas preču eksports gada beigās ieslīdēja mīnusos un tiek prognozēts, ka globālās ekonomikas norises var negatīvi ietekmēt ārējo tirdzniecību, atbalsts Latvijas eksportspējīgajiem uzņēmumiem ir ļoti būtisks," viņš piebilst.

Tā kā "Locitech" produkcija 100% tiek eksportēta, līdz ar ražotnes paplašināšanu uzņēmums ir palielinājis savas produkcijas eksportu uz Dāniju.

SIA "Locitech Production" tika dibināts 2008. gadā kā metālapstrādes – dažādu industriālo produktu, mēbeļu ražotājs. Pilnveidojot un attīstot ražošanas prasmes un tehnoloģiskās iespējas, uzņēmums sāka attīstīt arī augstas klases interjera dizaina priekšmetu un mēbeļu ražošanu. Līdz ar to šobrīd līdztekus industriālajai metālapstrādes ražošanai, uzņēmums specializējas dažādu interjera dizaina produktu ražošanā.

"Locitech Production" 100% īpašniece ir SIA "Locitech Estate". Savukārt "Locitech Estate" īpašnieki ir Dānijas uzņēmums "Rustfri DK Holding" un SIA "F.O.".

Komentāri

Pievienot komentāru