Foto

Rekonstruēta Valmieras autoosta

LETA, 21.10.2013

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Vecās Valmieras autoostas veidols ir atpazīstams arī rekonstruētajā ēkā, taču ar vairākiem uzlabojumiem, ar šādu apgalvojumu Valmieras rekonstruētās autoostas atklāšanas pasākumā klātesošos uzrunāja SIA VTU Valmiera valdes priekšsēdētājs Oskars Spurdziņš.

Autoostas veidola pamata ideja ir saglabāta iepriekšējā, taču klāt nākusi nojume, izbūvēts otrais stāvs ar komercplatībām, kā arī pasažieru un darbinieku ērtībām uzlabotas uzgaidāmās telpas pirmajā stāvā, norādīja Spurdziņš.

Kā, uzrunājot klātesošos, sacīja Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš, ir zīmīgi, ka autoostas atklāšana notiek tieši oktobrī, jo pirms 56 gadiem tieši šajā mēnesī ekspluatācijā nodota iepriekšējā autoostas ēka. Īpaši pozitīvi viņš vērtēja jaunās autoostas elementus kā pasažieru, tā arī darbinieku ērtībām, iekārtojot īpašu atpūtas telpu, tāpat padomāts par pasažieriem ar ierobežotām pārvietošanās iespējām.

Savukārt Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis (Valmierai un Vidzemei) izteica pateicību visiem, kas iesaistījušies projektā un palīdzējuši sasniegt šodien redzamo rezultātu.

Tāpat viņš norādīja -, lai arī autoosta ir atvērta, joprojām ir lietas un vietas ēkā, kuras vēl ir jāpieregulē un jāpilnveido,

«bet 99,5% jau ir tādi, kā mēs bijām iecerējuši».

Rekonstrukcijas darbus veica SIA Ekers, tos finansēja SIA VTU Valmiera. Ieskaitot pagaidu autoostas ierīkošanas izmaksas rekonstrukcijas darba laikā un ekspluatāciju, kopējā darbu summa ir aptuveni 350 000 latu.

Komentāri

Pievienot komentāru