Jaunākais izdevums

Tiesu namu aģentūras (TNA) administratīvās ēkas rekonstrukcijas projekta ietvaros “Moduls Engineering” paveicis apjomīgu iekštelpu remontu, izveidojot ergonomisku un mūsdienīgu darba vidi.

"Moduls Engineering" šī līguma summa bija 258 900,96 eiro (bez PVN).

“TNA ir svarīgi plānot un izzināt mūsu nomnieku vajadzības un piedāvāt klienta aktivitātēm un darba organizācijai vispiemērotāko biroja modeli, kā arī telpu rekonstrukcijas projektos izmantot ilgtspējīgus un modernus risinājumus. Ņemot vērā projekta sarežģītību un ēkas vēsturisko nozīmīgumu, kā arī projekta realizācijas īsos termiņus, esmu gandarīta, ka sadarbībā ar “Moduls Engineering” esam ļoti veiksmīgi realizējuši rekonstrukcijas projektu un mums ir izdevies izveidot modernu un mūsdienīgu darba vidi Uzturlīdzekļu garantiju fonda darbiniekiem un apmeklētājiem,” Santa Sausiņa, SIA "Tiesu namu aģentūra" valdes locekle

Vēsturiskajā ēkā Raiņa bulvārī 15, Rīgā pilnībā ir veikta vēsturisko velvju un oriģinālo ķieģeļu sienu atjaunošana, pēc vajadzības pārmūrējot nestabilos ķieģeļu sienu fragmentus, attīrot šuves no birstošās javas, pārklājot ķieģeļus ar speciālu aizsargslāni, tādējādi saglabājot telpās atklātu vēsturisko ķieģeļu mūrējumu.

“Šajā projektā būtiskākais bija izveidot mūsdienīgu un ergonomisku darba vidi, saglabājot ēkas vēsturisko elpu. Tas vienmēr ir izaicinošs process, jo atjaunojot vēsturiskas telpas ir jārēķinās arī ar neplānotām situācijām. Šajā projektā piedāvājot elektrotehniskos un inženiertehniskos risinājumus, ņēmām vērā arī pašreiz pieejamos energoefektīvākos risinājumus,” Kristaps Grīniņš, “Moduls Engineering” valdes loceklis.

Lai nodrošinātu darba apstākļiem atbilstošu vidi, ēkas pagraba stāvā un pirmā stāva telpās uzstādīja stikla starpsienas. Stikla starpsienu izveidošana bija būtiska, lai nodrošinātu maksimāli iespējamā dabīgā apgaismojuma ieplūšanu telpās, kā arī veidojot vēsturiskajās telpās mūsdienīgu interjeru. Savukārt visās telpās ir pilnībā veikta grīdas seguma nomaiņa.

Visā ēkā vecie, nokalpojušie logi ir nomainīti uz kvalitatīviem daudzkameru logiem, kas nodrošina labāku siltumizolāciju un arī āra trokšņu slāpēšanu. Savukārt iekšdurvis telpās ir uzstādītas atbilstoši katras telpas funkcionalitātei vai nu stikla vai kvalitatīvas MDF iekšdurvis.

Ņemot vērā iepriekšējo inženiertīklu stāvokli, visās remontētajās telpās ir pilnībā veikti inženierkomunikāciju tīklu atjaunošanas darbi, nodrošinot to pielāgošanu katras telpas funkcionalitātei. Telpās ir veikta elektronisko sakaru sistēmas un datora tīkla modernizācija, lai nodrošinātu nepieciešamo funkciju izpildi.

Darba videi atbilstošu klimata apstākļu nodrošināšanai un klimata uzlabošanai, telpās veikta mehāniskās ventilācijas sistēmas izveide, kā arī izvietoti kondicionieri un vēsturiskās ēkas interjera konceptam atbilstoši radiatori.

Santehnikas mezglu modernizācija un izveide ir veikta atbilstoši jaunajam telpu plānojumam ēkā. Pilnībā nomainītas santehnikas ierīces un ievērojot telpu vēsturiskā interjera konceptu, ir izvēlēti atbilstoši tehnoloģiskie risinājumi.

“Moduls Engineering” ietilpst AS “MN Holding” uzņēmumu grupā un 2021. gads ir uzņēmuma 27. darbības gads, kuru laikā no apgaismes ķermeņu tirdzniecības kompānijas uzņēmums ir izaudzis par vienu no vadošajiem būvniecības nozares uzņēmumiem inženiertehnisko un elektrotehnisko tīklu segmentā.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Par holdingkompānijas MN Holding, kurā ietilpst būvniecības nozares uzņēmumi Velve un Moduls Engineering, līdzīpašnieku, iegādājoties 10% uzņēmuma akciju, kļuvis Valdis Siksnis, kurš līdz šim pamatā strādājis finanšu nozarē (Nordea, INDEXO, Callidus Capital).

V.Siksnis jau sniedz atbalstu holdinga vadības komandai korporatīvās pārvaldes un risku vadības pilnveidē, kā arī biznesa attīstības un uzņēmumu ilgtspējas izaicinājumu risināšanā.

“Lai arī būvniecības nozare šobrīd Latvijā saskaras ar vairākiem izaicinājumiem, turpinot iesāktās pārmaiņas gan Velve, gan Moduls Engineering zīmoli arī turpmāk garantēs ne tikai izcilu paveiktā darba kvalitāti un sasniegto rezultātu, bet būs arī labi pārvaldīti, prognozējami un uzticami sadarbības partneri,” uzsver V. Siksnis.

MN Holding pārstāvis Iļja Ņikuļins skaidro: “Mums ar Valdi ir vienots redzējums par uzņēmumu vadību un ilgtspējīgu attīstību. Ņemot vērā viņa plašo pieredzi un vadītāja īpašības, esmu pārliecināts, ka virzība uz kopējo mērķu sasniegšanu būs strauja.”

Komentāri

Pievienot komentāru
Citas ziņas

Rīgas meži mobilo sakaru iepirkums radījis priekšrocības vienam pretendentam

Db.lv, 28.12.2021

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Administratīvā rajona tiesa ir atzinusi, ka SIA “Rīgas meži” 2019. gada 5. septembrī izsludinātajā konkursā “Mobilo sakaru pakalpojuma iegāde” iekļautais kritērijs par bāzes staciju skaitu radījis acīmredzamas priekšrocības vienam pretendentam.

Šādu acīmredzamu priekšrocību noteikšana vienam no pretendentiem ir nepamatota, bet attiecīgās nolikuma prasības vērtējamas kā prettiesiskas.

No jaunākās tiesu prakses secināms, ka objektīvi nepastāv viens kritērijs, kas efektīvi ļautu pārliecināties par piedāvātā pakalpojuma kvalitāti, tostarp par tādu nav atzīstams arī bāzes staciju skaits bez konkrētākas sasaistes ar citiem parametriem.

Tiesas izpratnē objektīvākais rezultāts varētu tikt iegūts, bāzes staciju skaitu vērtējot kopsakarā ar citiem radio pārklājumu ietekmējošiem tehniskajiem parametriem, tādiem kā bāzes staciju izvietojums, antenu veids, radio signāla elektromagnētiskā intensitāte un to traucējošie apstākļi, apkārtējās vides raksturs, reljefs u.c. Turklāt attiecībā uz konkrētu ģeogrāfisku lokāciju visobjektīvākais novērtējums ir attiecīgo operatoru pārklājuma un pakalpojuma pieejamības mērījumi.

Komentāri

Pievienot komentāru
Eksperti

Nost ar influenceriem! Esiet sveicināti, digitālā satura autori!

Toms Briedis, sabiedrisko attiecību aģentūras Womstar vadītājs, 07.01.2022

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ja kāds cer, ka influenceru jeb digitālā satura autoru ēra tuvojas izskaņai, tad lai šis kāds ievelk īpaši dziļu elpu, jo 2022. gads solās būt vēl spraigāks.

Pieprasījums pēc influenceru mārketinga pakalpojumiem pieaug ar katru gadu, taču salīdzinājumā ar citiem tieši pērnajā gadā bija vērojama vislielākā izaugsme, ko rāda arī skaitļi. Influencer Marketing Benchmark Report jaunākie dati vēsta, ka 2021. gadā influenceru mārketinga kopējā vērtība, salīdzinot ar 2020. gadu, provizoriski palielinājusies par 4,1 miljardu, kopumā sasniedzot 13,8 miljardus ASV dolāru.

Aizvadītā gada noslēgums arī Baltijas valstīs bijis īpaši spraigs, ar burtisku naudas cīņu starp aģentūrām un zīmoliem, lai tikai izveidotu sadarbību ar vēlamajiem digitālā satura autoriem. Iepriekš minētais atkal apliecina digitālā satura veidotāju nozīmīgumu mārketinga un reklāmas tirgū, kā arī zīmolu attīstībā. Tostarp arvien vairāk notiek sociālo un tradicionālo mediju robežu saplūšana, kad digitālā satura autori kļūst, piemēram, par televīzijas sejām. Ir pilnīgi skaidrs, ka šī tendence ne vien neplāno mazināties, bet tieši pretēji – kļūst aizvien pieprasītāka. Aizvadītais gads arī Latvijā bijis īpaši izaicinošs un interesants, un no tā ir vērts atcerēties arī dažas mācības.

Komentāri

Pievienot komentāru