Fin-tech

Revolut soļo jaunā klientu segmentā

Anda Asere, 22.08.2018

Foto: flickr.com

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

«Revolut» iepazīstina ar jaunu metāla karti, ar kuru norēķinoties kontā būs iespējams saņemt naudas atmaksu gan tradicionālajā, gan kriptovalūtās.

Londonā dibinātais finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmums «Revolut» šodien iepazīstina ar metāla karti, ar kuru norēķinoties klienti uzreiz saņems atpakaļ kontā līdz 1% no pirkuma summas. Naudas atmaksu būšot iespējams saņemt kādā no 25 lietotnē atbalstītajām valūtām vai kādā no piecām atbalstītajām kriptovalūtām. Norēķinoties ārpus Eiropas, klientiem kontā tiks atgriezts līdz 1% no iepirkuma summas, savukārt Eiropā kontā tiks atgriezts 0,1% no pirkuma summas.

Jaunā «Metal» plāna klientiem būs iespēja visā pasaulē bez maksas izņemt skaidru naudu līdz 600 eiro, tāpat viņi varēs izmantot konsjerža pakalpojumus – personīgie asistenti palīdzēs saņemt biļetes, veikt rezervācijas restorānos vai pasūtīt lidojumus, kā arī sniegs padomu par dažādām apmeklētākajām vietām.

«Ar «Metal» karti un plānu iesoļojam jaunā klientu segmentā un ceram, ka tā atradīs savu vietu klientu starpā, kuri novērtē īpašu pieredzi. Ar jauno plānu piedāvājam papildinātu ceļojumu apdrošināšanu, bet personīgā asistenta pakalpojums palīdzēs ietaupīt laiku ceļojot – cilvēkam vairs nevajadzēs pašam tērēt laiku meklēšanas vietnēs, salīdzinot dažādus biļešu un restorānu piedāvājumus. Jaunā karte kompānijai ir jaunais ienākumu avots – jo sevišķi tagad, kad līdz gada beigām gatavojamies startēt Ziemeļamerikā un Āzijā,» norāda Andris Bičeika, «Revolut» biznesa attīstības vadītājs.

«Priecājamies, ka, radot šo produktu, varam sadarboties ar «Revolut». Kartes tēls un piedāvājumu klāsts klientam kopā ar visā pasaulē zināmo «Mastercard» vārdu, veido pievilcīgu produktu īstam pasaules pilsonim,» apgalvo Darens Dīls (Darren Deal), «Mastercard» priekšapmaksas karšu segmenta vadītājs Apvienotajā Karalistē un viceprezidents Īrijā.

«Revolut Metal» karti iespējams izmantot arī bezkontakta norēķiniem, bet tās dati ar lāzeru ir iegravēti kartes aizmugurējā daļā. Tā sver 18 gramus – līdz pat trim reizēm vairāk, nekā citas kartes. «Kartes dizainam veltījām sevišķi daudz uzmanības, jo tā ir īpašas klases produkts,» teic A. Bičeika.

«Revolut» darbību sāka 2015. gada jūlijā, iepazīstinot pasauli ar ambiciozu mērķi manīt banku sektoru. Kompānijas klienti ar mobilās lietotnes palīdzību var atvērt kontu, tērēt naudu 150 dažādās valūtās visā pasaulē bez papildu samaksas, aplikācijā vienlaikus glabāt un pārvaldīt līdz 25 valūtām un tās mainīt, izmantojot starpbanku valūtu kursu. Mazāk nekā trīs gadu laikā Londonā dibinātais uzņēmumus visā Eiropā ir sasniedzis 2,5 miljonus lietotāju, kuri veikuši vairāk nekā 100 miljonus operāciju, kuru kopējā vērtība sasniedz 16 miljardus ASV dolāru. «Revolut» tiek dēvēts par vienu no visstraujāk augošajiem finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumiem un ir piesaistījis 336 miljonus ASV dolāru investīcijas no tādiem investoriem kā «Index Ventures», «Ribbit Capital», «Balderton Capital» un «DST Global».

Komentāri

Pievienot komentāru