Rīgā durvis ver pirmais Radošo industriju centrs 

Kopā strādāšanas vieta radošajām profesijām DarbaVieta, uzsākot jaunu darbības posmu, vērusi durvis Rīgā pirmajam Radošo industriju centram, kurā aicināti pievienoties dažādu nozaru neatkarīgie profesionāļi, informē DarbaVieta pārstāvji.

Rūta Cinīte, 28.8.2017
1/4

Publicitātes foto

Jaunais Radošo industriju centrs ir atvērta vieta radošo nozaru neatkarīgiem profesionāļiem un nelielām komandām – darbam, izaugsmei, tīklošanās un sadarbības iespējām. Šobrīd ir sperts pirmais solis tā attīstībā, bet kopumā jaunā DarbaVieta tiks atklāta vairākās kārtās, atbilstoši dažādu radošo industriju profesionāļu vajadzībām iekārtojot četrus stāvus Hanzas ielā 18.

Pirmajā, nupat atklātajā kārtā tika iekārtota 450 kvadrātmetru plaša kopā strādāšanas telpa. Tajā pieejamas 50 darba vietas, tikšanās telpa, telefonsarunu istabas, darbnīcas un fotostudija.

Otrā kārta tiks atklāta oktobra sākumā. Tajā radošajiem profesionāļiem būs pieejami vēl 400 kvadrātmetri, kas tiks atvēlēti individuālo profesionāļu atvērta tipa darba videi, pielāgoti dažādām darbnīcām un atsevišķiem kabinetiem dizaineriem, amatniekiem un māksliniekiem, kā arī tiks īstenotas citas esošo un potenciālo centra dalībnieku vēlmes.

Biedrība DarbaVieta līdz šim pulcēja dažādu nozaru neatkarīgos profesionāļus Rīgā, Blaumaņa ielā. 350 kvadrātmetros, trīs stāvos, trīs atsevišķos dzīvokļos tika nodrošinātas darba vietas nelielām komandām un individuāliem biedriem. Taču, sagaidot savu piecu gadu jubileju, kas tiks svinēta 15. septembrī, DarbaVieta pieņēma jaunu izaicinājumu un pārcēlās uz plašākām telpām Hanzas ielā 18. Jaunās telpas var pulcēt krietni vairāk neatkarīgo darboņu, kā arī apmierināt aizvien augošo pieprasījumu pēc darba vides tiem neatkarīgajiem profesionāļiem, kuru ikdienas darbam nepieciešama specializēta telpa jeb darbnīcas – dizaineriem, amatniekiem, māksliniekiem, u.c.

Radošo industriju centrs ir biedrības DarbaVieta projekts, kas tiek īstenots pašnodarbināto un mazo uzņēmēju vides uzlabošanai radošajās industrijās. Biedrības dibinātāji ir pieredzējuši radošo industriju profesionāļi, kuru mērķis ir, iekļaujot vietējā praksē labākos ārzemju piemērus, veicināt vides izaugsmi.