Rīgas DJ skolas bizness sācies labi 

Rīgas DJ skolā visi staigā zeķēs. Studenti sēž uz dīvāniem un gaida nodarbību - visam jāsākas plkst. 19.30. Nodarbības ir divas reizes nedēļā, un tajās bez pasniedzēja piedalās seši audzēkņi, raksta Diena.

Dienas Bizness, 2014. gada 30. maijs plkst. 14:15

Rīgas DJ skolā - Kristiānas Kalniņas un Kaspara Dabras lolotajā biznesa projektā - interesentiem jāmācās četri mēneši, un šī lieta ir visai nopietna. Nav runa tikai par sertifikātu, kas gala rezultātā tiks saņemts, bet arī par to, ka dīdžejošanu šeit uztver ļoti pamatīgi. Jau pāris minūšu pēc nodarbību sākuma notiek mutisks kontroldarbs par iepriekšējā nedēļā pārrunāto. 

Pasniedzējs ir Rūdolfs Bauze jeb DJ Rudd - viens no vadošajiem Latvijas funky breaks un mash-up dīdžejiem un producentiem. 

Uzņēmuma vadītāja Kristiāna Kalniņa saka, ka bizness, šķiet, sācies labi. Šai grupai nodarbības ilgst jau mēnesi un notiks līdz septembrim, nākamā grupa nāks mācīties jau 1. jūnijā. Nodarbības cena ir 20 eiro, mēnesī tie ir 170 eiro, viss četru mēnešu kurss maksā 680 eiro. Dīdžeju skola Ģertrūdes ielas namā nomā divas telpas. Vienā notiek DJ nodarbības, bet otrā tūliņ tiks vērta Lietuvas uzņēmuma DJshop.LT demonstrācijas istaba. 

DJ skolas aparatūras iegāde kopā ar visiem datoriem, pultīm un projektoriem izmaksājusi ap 12 tūkstošiem eiro. Telpu nomā ik mēnesi tiek tērēti 500 eiro. 

Papildu pakalpojumiem - izbraukuma DJ sesijām - pagaidām ir bijis tikai viens klients. Dīdžeju šovu savam korporatīvajam pasākumam noalgojusi Swedbank. 

Dalies ar šo rakstu!