Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Rotu zīmols «Anita Sondore» 2015. un 2016. gadā konkursā «A' Design Award & Competition» ieguva prestižās «A’Design» balvas un tagad dizainere pati kļuvusi par šī konkursa žūrijas locekli.

«Tas ir liels pagodinājums, liela atbildība un arī unikāla pieredze, īpaši tad, ja pats esi bijis otrā – vērtējamā – pusē. Konkursa rezultāti tiek paziņoti katru gadu 15. aprīlī, bet pirms tam katrs no tūkstošiem pieteikumu tiek rūpīgi un atbildīgi izvērtēts, vadoties pēc noteiktiem, iepriekš izstrādātiem kritērijiem. Rezultātā šogad ir nominēti 1964 uzvarētāji no 99 pasaules valstīm 98 dažādās dizaina kategorijās. Man bija prieks redzēt, ka tiek radīti aizvien jauni un jauni lieliski darbi. Kāds pārsteidz ar savu idejas šķietamo vienkāršību, cits ar meistarīgu smalku detaļu apvienojumu vienotā kompozīcijā, kāds ir atklājis jaunu pielietojumu jau daudzkārt izmantotiem materiāliem. Esmu pateicīga organizatoriem, kas organizē šo konkursu gadu no gada, dodot iespēju māksliniekiem prezentēt savus darbus un idejas, veicinot tieksmi uz izcilību,» saka A. Sondore.

Dizaina konkurss «A' Design Award & Competition» tiek dēvēts par nozīmīgāko pasaulē un tajā pretendentus vērtē labākie no labākajiem - starptautiska žūrija, kuras sastāvā ir labākie dizaineri, prominenti akadēmiķi un ietekmīgas mediju personības. Līdzīgi kā filmu un mūzikas industrijā, arī juveliermākslas un dizaina pasaulē tikt izvēlētam par šāda līmeņa žūrijas locekli tiek vērtēta kā profesionālas un personības izcilības apliecinājums. Lai kļūtu par «A' Design Award & Competition» žūrijas locekli, bija jāiztur konkurss.

Runājot par zīmola «Anita Sondore» jaunākajām aktualitātēm, A. Sondore stāsta, ka aprīlī tika atklāta izstāde Romas studijā «Simonelli». Tāpat dizainere iekļauta prestižajā izdevumā «Who is who in Visual Arts 2018», kur izvēlēti perspektīvākie rotu mākslinieki no visas pasaules un Anita Sondore ir pirmā un pagaidām vienīgā juvelierizstrādājumu dizainere no Latvijas, kas pārstāvēta šajā izlasē.

«Anita Sondore» darbi, kas veidoti no cēlmetāliem un dārgakmeņiem modernās klasikas stilistikā, tiek piedāvāti luksus universālveikalā «Harvey Nichols» Londonā, «Mozafarian Jewellers Dubai» Dubaijā, «Gioielli Simonelli» studijā Romā, «Grand Hotel Kempinski» un «Grenardi» veikalos Rīgā. Tāpat rotas atrodas patstāvīgajā dizaina muzeja «Mood» kolekcijā Itālijā un privātkolekcijās pasaulē. Regulāri «Anita Sondore» darbi rotā pasaulē ietekmīgu modes izdevumu lappuses – «Glamour», «Vanity Fair», «L'Officiel», «Tatler».

«Mana misija ir vairot skaistumu pasaulē. Esmu pārliecināta, ka mums jau no dabas ir dots iekšējais spēks to veikt. Tā ir mūsu dzīvesziņa, zintniecība un dziļas maģiskas zināšanas,» teic A. Sondore.

Komentāri

Pievienot komentāru