Citas ziņas

RTU Inženierzinātņu vidusskolas atbalsta kampaņā saziedoti gandrīz 160 000 EUR

Lelde Petrāne, 01.12.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolas (IZV) atbalsta kampaņā «Uzlādē izglītības kvalitāti» sasniegti cerētie rezultāti — jaunās inženieru paaudzes sagatavošanai kopumā saziedoti gandrīz 160 000 EUR un saņemti praktiska atbalsta priekšlikumi, IZV skolēniem piedāvājot vieslekcijas, ekskursijas atbalstītāju uzņēmumos un prakses iespējas.

Kampaņa norisinājās no 1. septembra līdz 30. novembrim. Tajā ikviens varēja iesaistīties ar savu balsi, ziedojumu vai laiku.

Kampaņas laikā saņemti ziedojumi 158 743 EUR apmērā no 151 ziedotāja — uzņēmumiem un privātpersonām. Iegūtie līdzekļi tiks izmantoti, uzlabojot IZV aprīkojumu un infrastruktūru, turpinot maksāt stipendijas skolēniem un organizējot izglītojošus pasākumus un projektus citu skolu audzēkņiem.

Simboliskajā balsojumā par kvalitatīvu izglītību Latvijā, saņemtas 5479 balsis. Tādējādi ir izpildīts SIA «Industry Service Partner» izaicinājums saņemt vismaz 5000 atbalsta balsu, un uzņēmums, kā solīts, IZV ziedojis 10 000 EUR.

Komentāri

Pievienot komentāru