Ražošana

SAF Tehnika audzējusi gan peļņu, gan apgrozījumu

Žanete Hāka, 10.11.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

AS SAF Tehnika 2016./2017. finanšu gada pirmā ceturkšņa neauditētais konsolidētais neto apgrozījums bija 3,82 miljoni eiro, kas ir par 8% jeb 0,28 miljoniem eiro vairāk nekā 2015./2016. finanšu gada pirmajā ceturksnī, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga.

Ceturksni grupa beidza ar 401 tūkstoti eiro peļņu (neauditēta), kas ir par 109 tūkstošiem labāk nekā iepriekšējā finanšu gada pirmajā ceturksnī.

Lielāko ceturkšņa apgrozījuma daļu veidoja pārdošanas apjoms Ziemeļamerikas un Latīņamerikas valstu reģionā - (69%) jeb 2,6 miljoni eiro. Tas saistīts ar specifiskām klientu vajadzībām pielāgotu datu pārraides risinājumu un produktu izstrādi. Reģiona rezultāts ir par 1,2 miljoniem eiro lielāks nekā pērnā gada pirmajā ceturksnī un par 25% pārsniedz iepriekšējā ceturkšņa rezultātu.

Eiropas un NVS valstu reģiona apgrozījums veidoja 27% no pirmā ceturkšņa apgrozījuma. Reģiona apgrozījums samazinājās par 27% salīdzinājumā ar šī paša ceturkšņa apgrozījumu pagājušajā finanšu gadā. Minētās svārstības saistītas ar atsevišķu projektu realizāciju. Atskaites ceturksnī grupas produkti tika pārdoti 49 valstīs.

Grupas neto naudas plūsma finanšu gada pirmo 3 mēnešu laika periodā sasniedza 64 tūkstošus eiro. Neto skaidrās naudas līdzekļu bilance uz perioda beigām bija 5,8 miljoni eiro.

Kompānijas mērķis ir stabilizēt apgrozījuma līmeni, kas nodrošina pozitīvu neto rezultātu ilgtermiņā. SAF Tehnika valde saglabā piesardzīgu optimismu, bet atturas sniegt konkrētas pārdošanas un darbības rezultātu prognozes.

Komentāri

Pievienot komentāru