Būvniecība un īpašums

Salacgrīvā būvēs sporta un atpūtas kompleksu

Zane Atlāce - Bistere, 23.01.2017

Foto: BNS foto/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Salacgrīvas novada domes deputāti vienbalsīgi atbalstījuši ieceri par sporta un atpūtas kompleksa būvniecību Salacgrīvā, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.

Pirms pieņemt lēmumu, novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs informēja, ka savulaik pašvaldība veiksmīgi pārdeva Lāņu muižu par vairāk nekā miljonu latu. Tad tika pieņemts lēmums naudu neizdalīt sīkumos, bet saglabāt to lielākam un tālākam sapnim - sporta kompleksam.

Treknajos gados bija iecerēts objekts par 7 – 9 miljoniem. Šobrīd šī ideja ir atmesta.. «Esam iecerējuši būvēt sporta atpūtas kompleksu, kurā būtu peldbaseins, atpūtas un nodarbību telpas, tas būtu daudzfunkcionāls centrs ar atpūtas iespējam lieliem un maziem, sportistiem un plašākai sabiedrībai. Funkcionālā shēma apmēram ir uzzīmēta,» norādījis D.Straubergs.

Sporta un atpūtas kompleksu plānots būvēt pie Salacgrīvas vidusskolas tā, lai skolēni uz peldēšanas nodarbībām tajā varētu nokļūt tieši no skolas, ārā neizejot, kā arī no ārpuses, lai netraucētu mācību darbu skolā.

Komentāri

Pievienot komentāru