Būve

Saliena pievēršas vietējām ģimenēm

Lelde Petrāne, 16.01.2015

Būvniecības process.

Publicitātes foto.

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Kompānijai Saliena ir izdevies izveidot jaunu konceptu vietējam pircējam ar nosaukumu Ideālā māja, nodrošinot atbilstošu cenu līmeni. Risinājums atrasts kopā ar koka paneļu māju ražotāju Ostby.

Pērn Salienā ir uzsākta 7 jaunā koncepta māju būvniecība, bet nākotnē ar šo projektu kompānija saista ambiciozus plānus, uzbūvējot vismaz 100 šādas privātmājas. Cenas kompānija sauc par demokrātiskām - no 189 000 eiro.

Michael Makarov (Michael James Makarov), Saliena Development SIA valdes priekšsēdētājs, stāstīja: «Saliena sadarbībā ar tās grupas uzņēmumu Ostby vairākus gadus ir meklējusi risinājumus, lai piedāvātu vietējam pircējam atbilstošu mājokļa piedāvājumu. Kopīgas sadarbības rezultātā ir izdevies organizēt optimālu ražošanas procesu gatavām koka mājām, kas arī ir atslēga zemākai cenai. Pēc mūsu aprēķiniem, iegādājoties māju kredītā, ikmēneša maksājums būtu no 594 eiro mēnesī, kas bieži vien ir līdzīgs īres maksājumam par dzīvokli lielai daļai Latvijas ģimeņu.»

Rūpnīca Ostby atrodas Latvijā. Tā ražo koka paneļu mājas no Latvijā audzēta koka. Lielāko daļu Ostby gatavo produkciju eksportē uz Skandināviju.

Klientam ir iespēja piedalīties mājas veidošanā, izvēloties vienu no trim mājas plānojumiem ar atšķirīgu stāvu skaitu un platību, apdari, kā arī papildu komplektācijas energoefektivitātei, dārzam un komfortam, atbilstoši vēlmēm, vajadzībām un budžeta iespējām.

Nekustamo īpašumu projekts Saliena atrodas starp Rīgu un Jūrmalu. 455 ha lielā platībā tiek attīstīts projekts ar dzīvojamo, darba un izklaides vidi.

Komentāri

Pievienot komentāru