Tirdzniecība un pakalpojumi

Salmo peļņa sarukusi trīs reizes

Žanete Hāka, 18.05.2015

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pagājušajā gadā makšķerēšanas piederumu tirdzniecības uzņēmuma SIA Salmo neto apgrozījums, salīdzinot ar 2013. gadu, samazinājās par 6,4% un sasniedza 17,112 miljonus eiro, liecina Lursoft dati.

Uzņēmuma vadība norāda, ka Salmo apgrozījums aizvadītajā gadā samazinājies tieši eksporta virzienā, kas skaidrojams ar ekonomiskajiem procesiem, kas iestājās visos tirgos, kuros uzņēmums veic saimniecisko darbību. Vairumtirdzniecības uzņēmuma peļņa pēc nodokļu nomaksas 2014. gadā sasniedza 108,576 tūkstošus eiro, kas ir aptuveni trīs reizes mazāk nekā 2013. gadā.

Salmo ieņem vienu no vadošajām vietām makšķerēšanas piederumu tirdzniecībā Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā un Baltijas valstīs.

. gadā Salmo turpināja darbu pie mazumtirdzniecības tīkla uzlabošanas, kā arī turpināja darbu pie uzņēmuma uzskaites sistēmas nomaiņas, kas ļaus efektivizēt struktūrvienību darbu.

1991. gada oktobrī dibinātais uzņēmums ir iekļauts Lursoft un laikraksta Dienas Bizness veidotajā lielāko kompāniju TOP 500, pēc 2013. gada apgrozījuma ieņemot 406. vietu.

Komentāri

Pievienot komentāru