Būvniecība un īpašums

Saņemtas septiņas idejas atpūtas parkam Ozolniekos

Dienas Bizness, 29.01.2015

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ozolnieku novada pašvaldības izsludinātajā atklātajā skiču ideju konkursā atpūtas parka izveidei iesniegti septiņi piedāvājumi, reģionālajam medijam Zemgales Ziņas apstiprinājusi pašvaldības pārstāve Līga Tamberga.

Pieteikumus novada pašvaldības izsludinātajam skiču konkursam atpūtas parka izveidei Ozolnieku ciema Jāņa pļavas, Veselības takas un kalna pie Skolas ielas teritorijās varēja iesniegt līdz 23. janvārim.

Konkurss izsludināts par teritoriju 10,84 hektāru platībā. Tā mērķis ir, izmantojot radošu sacensību, iegūt labāko projekta skici – ideju publiskajai ārtelpai ar racionāliem, mūsdienīgiem un daudzfunkcionāliem risinājumiem, kas piedāvātu daudzveidīgas rekreācijas iespējas novada iedzīvotājiem visos gadalaikos.

Pēc iesniegto darbu izvērtēšanas plānots izstrādāt tehnisko projektu, ko iecerēts īstenot pakāpeniski, atsevišķos posmos, to finansiālajam nodrošinājumam piesaistot kā pašvaldības budžeta līdzekļus, tā ES fondu finansējumu.

Izsludinot konkursu, pašvaldība vēlējās pretendentu darbos redzēt radošu pieeju un oriģinālus, mūsdienīgus, pievilcīgus un funkcionālus risinājumus, parka teritorijā paredzot gan zonu dažādu pasākumu rīkošanai, gan rotaļu laukumus, pastaigu, sporta un aktīvās atpūtas zonas, kas piemērotas dažādām iedzīvotāju grupām.

Iesniegtos darbus vērtēs komisija, un labāko autoriem paredzēts piešķirt naudas balvas. Pirmās vietas ieguvējs saņems 700 eiro, otrās – 400, bet trešās – 200 eiro.

Plašāk: http://www.ozolnieki.lv/sabiedriba/sabiedriska-apspriesana

Komentāri

Pievienot komentāru