Mazumtirdzniecība

Sarucis apavu tirgotāja Danija īpašnieka apgrozījums

Dienas Bizness, 23.03.2018

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Apavu mazumtirdzniecības tīkla «Danija» īpašnieks SIA «Danbalt Footwear» 2017.gadā strādāja ar apgrozījumu 3,165 miljonu eiro apmērā, kas bija par 13,8% mazāk nekā 2016.gadā, ziņo «Lursoft» Klientu portfelis.

Uzņēmums pagājušajā gadā strādāja ar zaudējumiem, tie samazinājās salīdzinājumā ar gadu iepriekš un bija 33 tūkstoši eiro.

SIA «Danbalt Footwear» 2017.gadā nodarbināja 52 darbiniekus, kas bija par astoņiem darbiniekiem mazāk nekā 2016.gadā. Pagājušajā gada beigās uzņēmumam bija septiņi apavu mazumtirdzniecības veikali.

Uzņēmums gada pārskatā atzīmē, ka tā pašu kapitāls uz 2017.gada 31.decembri bija negatīvs, un īstermiņa saistības pārsniedza apgrozāmos līdzekļus par 257 tūkstošiem eiro. Saistību lielāko daļu veido parādi radniecīgajām sabiedrībām, «kurām nav nodoma realizēt savas prasības, ja SIA »Danbalt Footwear« būs nepietiekoši līdzekļi saistību segšanai tuvākajā laikā», gan norāda uzņēmums.

SIA «Danbalt Footwear» sagaida, ka 2018.gadā uzņēmums gūs pietiekamu peļņu, lai tās pašu kapitāls kļūtu pozitīvs un tās likviditāte nebūtu apdraudēta.

«Neskatoties uz 2017.gada negatīvo finanšu rezultātu, sabiedrības vadība pozitīvi prognozē uzņēmuma darbības attīstības tendences. Raugoties nākotnē ir vērojami skaidri signāli, kas liecina par pieprasījuma pēc kompānijas izstrādāto produktu klāstu palielināšanos,» sacīts gada pārskatā.

2016.gadā SIA «Danbalt Footwear» apgrozījums bija 3,670 miljons eiro, bet tā zaudējumi bija 193 tūkstoši eiro.

SIA «Danbalt Footwear» dibināts 2009.gadā, un tā vienīgais īpašnieks ir Lietuvas kompānija UAB «Migaujone».

Komentāri

Pievienot komentāru