Sekojot idejai: Attīsta produktu līniju un paplašinās ārzemēs 

Studiju tīkls Figura Line līdzās limfas stimulācijas aparātu masāžai nu piedāvā iegādāties arī dažādus produktus skaistumam un veselībai, kā arī cer atvērt jaunas studijas ārzemēs

Armanda Vilcāne, 28.11.2017
1/9

Laura Dekšenieks


Fotogrāfijas skatāmas raksta galerijā!

Foto: Zane Bitere/LETA

DB jau ziņoja, ka pirmā Figura Line studija Rīgā atvērta pirms vairāk nekā pieciem gadiem. Tagad tai piepulcējušās vēl 26 studijas visā Latvijā. Figura Line ķēde darbojas uz franšīzes principa pamatiem, un kopumā uzņēmums sadarbojas ar 20 franšīzes ņēmējiem Latvijā un vēl četriem ārvalstīs – Somijā, Igaunijā un Ukrainā.

Lai gan limfas stimulācijas metode pasaulē pazīstama jau ilgus gadus, sākotnēji masāžas aparāts tika radīts kā ierīce limfas plūsmas aktivizēšanai medicīniskos nolūkos. Uzņēmuma vadītāja Laura Dekšenieks stāsta, ka šobrīd tā rūpējas gan par veselību, gan skaistumu. «Sākumā sievietes ļoti bieži atnāk izskata dēļ, bet nodarbības turpina tieši veselības un pašsajūtas dēļ,» viņa atklāj.

Studijās pieejamie limfas stimulācijas aparāti ir ražoti tepat Latvijā, un pašlaik šī jau ir trešās paaudzes iekārta, ko uzņēmumā ražo paši, darbus pasūtot ārpakalpojumā. «Sākumā, kad nopirkām kaut ko līdzīgu, sapratām, ka tas nestrādā tā, kā gribam. Mums bija nepieciešams darba rīks, kas varētu nepārtraukti tikt pilnveidots un sniegtu vēlamo rezultātu, tāpēc nolēmām ražot paši,» atminas uzņēmuma vadītāja.

Procedūra, kas tiek veikta ar iekārtas palīdzību, sevī apvieno limfātiskās sistēmas stimulāciju jeb masāžu, kura palīdz tievēt. «Tā savā ziņā ir pasīvā sportošana, bet tajā pašā laikā cilvēkam ir nepieciešams līdzdarboties. Efekts netiek panākts, vienkārši guļot,» uzsver L. Dekšenieks.

Visu rakstu Attīsta produktu līniju un paplašinās ārzemēs lasiet 28. novembra laikrakstā Dienas Bizness.

Jau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.