Nekustamais īpašums

Sēnītes atjaunošanā parādījušies zemūdens akmeņi

Rūta Lapiņa, 28.12.2017

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Maiznīcas «Liepkalni» īpašnieks Dagnis Čākurs, kurš šī gada vasarā nāca klajā ar ideju par agrāk tik populārā restorāna kompleksa «Sēnīte» reanimēšanu, joprojām par to domā, taču projektā atklājušies zemūdens akmeņi.

D. Čākurs biznesa informācijas portālm db.lv pastāstīja, ka kopā ar «Sēnītes» pārdevēju izsūtīti uzziņas pieprasījumi dažādām valsts institūcijām, jo objekts ir kultūrvēsturisks piemineklis. Pamatojoties uz vienošanos ar «Sēnītes» pārdevēju, D. Čākurs nevarot atklāt detaļas, vien piebilda, ka «atklājās diezgan absurdas lietas,».

Tādējādi pašlaik risinoties sarakste ar valsts institūcijām, un projekta tālākā attīstība nav skaidra.

Liepkalnu saimnieks par Sēnīti: Šobrīd viss ir liels «varbūt»

FOTO: Maiznīcas Liepkalni īpašnieks domā par Sēnītes reanimēšanu

Papildināta - Liepkalni savu darbību daļēji pārceļ uz Igauniju

Komplekss kopumā sastāv no trīs zemes gabaliem - 1,38 un 0,252 ha platībā, kā arī īpašuma, kas sastāv no ēkas, ar kopējo lietderīgo platību 3310,8 m2 un zemesgabala 1,582 ha platībā.

D. Čākurs vasarā nāca klajā ar ierosinājumu par publiskās akciju sabiedrības dibināšanu, kur ikvienam ir iespēja ņemt dalību «Sēnītes» spozmes atjaunošanā iegādājoties akciju. Lai gūtu priekšstatu par sabiedrības attieksmi, maiznīcas «Liepkalni» sociālā tīkla facebook lapā tika ievietota aptauja - «Vai tu būtu ieinteresēts iesaistīties Latvijas padomju laika pērles - restorāna kompleksa «Sēnīte» augšāmcelšanā?». Izklāstīta ideja par akciju sabiedrības modeli un aicinājums paust savu nostāju novērtējot ierakstu. Spiežot LIKE, aptaujas dalībnieks pauž atbalstu idejai par «Sēnītes» atdzimšanu, savukārt ar LOVE viņš pauž gatavību pats iesaistīties iegādājoties vismaz vienu akciju 100 eiro vērtībā.

Aptauja «Liepkalnu» facebook lapā ievietota 28. jūlijā, un ar ierakstu dalījušies vairāk nekā 1,7 tūkstoši lietotāju. Savukārt «Sēnītes» atdzimšanas ideju atbalsta gandrīz trīs tūkstoši lietotāju, un gatavi iesaitīties projektā būtu vairāk nekā 1,1 tūkstotis.

Komentāri

Pievienot komentāru