SIA Tineo mainījies īpašnieku sastāvs 

Nekustamo īpašumu apsaimniekotājam SIA «Tineo» mainījies īpašnieku sastāvs un turpmāk to pārvaldīs SIA «Maxima Latvija». Šāds lēmums pieņemts, lai vienkāršotu un padarītu efektīvāku uzņēmuma administratīvo pārvaldību, informē «Maxima Latvija».

Monta Glumane, 15.03.2019

Foto: LETA

Pašlaik ir atrisināti administratīvie jautājumi, kas bija saistīti ar «Tineo» īpašuma Priedaines ielā 20 sakārtošanu, zemes īpašumtiesību atdāvināšanu Rīgas domei Zolitūdes traģēdijas piemiņas vietas izveidei, kā arī atbalsta sniegšanu Zolitūdes traģēdijā cietušajiem.

«Maxima Latvija» norāda, ka ņemot vērā, ka pašlaik uzņēmums «Tineo» neveic saimniecisko darbību, noslēdzoties tiesvedībām, tā darbību plānots izbeigt atbilstoši spēkā esošajai kārtībai un uzņēmuma statūtiem.

Abiem uzņēmumiem ir saistīta īpašnieku struktūra, tādēļ uz pilnvaras pamata «Maxima Latvija» jau iepriekš darbojusies «Tineo» vārdā, jo tai ir lielāki administratīvie resursi. Līdz šim SIA «Tineo» administratīvās funkcijas pildīja amatpersonas no Lietuvas.

Pēc Zolitūdes traģēdijas 2014. gadā akcionāru līmenī tika pieņemts lēmums turpmākos teritorijas sakārtošanas darbus Priedaines ielā 20 risināt ar «Maxima Latvija» starpniecību, ņemot vērā uzņēmuma administratīvo rīcībspēju risinot dažādus praktiskus jautājumus.

2014. gadā «Maxima Latvija» uz pilnvaras pamata nodrošināja teritorijas sakārtošanas un demontāžas darbus, kā arī 2015. gadā vasarā nodeva dāvinājumā Rīgas domei «Tineo» īpašumā esošo zemi Priedaines ielā 20, lai uzsāktu Zolitūdes traģēdijas piemiņas vietas izveidi. Tāpat «Maxima Latvija» kopā ar «Tineo» ir sniegusi atbalstu Zolitūdes traģēdijā cietušajiem.

Nekustamo īpašumu apsaimniekotājs SIA «Tineo» ir «Maxima Grupe» akcionāriem saistītais uzņēmums. «Tineo» 2012. gadā iegādājās 70% domājamo daļu no nekustamā īpašuma Priedaines ielā 20, kas sastāvēja no 1,03 hektāriem zemes un vairākām mājām, no SIA «Homburg Zolitūde». Pēc Zolitūdes traģēdijas 2015. gadā šī paša īpašuma daļa, kuras vērtība bija gandrīz 4 miljoni eiro, tika atdāvināta Rīgas domei Zolitūdes traģēdijas piemiņas vietas izveidei.

Jaunākais izdevums