Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Apgrozāmo līdzekļu palielināšanai Luminor banka piešķīrusi aizdevumu 950 tūkstošu eiro apmērā mežsaimniecības uzņēmumam Ziemeļlatvijas meži, piesaistot arī Altum garantiju 60 % apmērā.

Saņemtie līdzekļi tiks novirzīti mežu un cirsmu iegādei, kā arī uzņēmuma saimnieciskās darbības attīstībai ne tikai Latvijas ziemeļu daļā, bet arī citviet valstī.

Uzņēmums pēdējo divu gadu laikā piedzīvojis strauju izaugsmi, arvien aktīvāk iesaistoties meža nozarē un mērķtiecīgi piesaistot jaunus klientus un sadarbības partnerus. Uzņēmums šogad aktīvi iesaistījies arī meža īpašnieku izglītošanā par mežu vērtību un apsaimniekošanu.

“Mežsaimniecība ir viena no svarīgākajām un ilgtspējīgākajām nozarēm Latvijā, kas dod nozīmīgu ieguldījumu Latvijas tautsaimniecības attīstībā. Pēdējo piecu gadu laikā tā sekmīgi darbojusies un kļuvusi arī daudzveidīgāka. Šis gads mežsaimniecības nozarei kopumā ir bijis kontrastains, bet salīdzinoši veiksmīgs, labāks par gaidīto,” saka Ilze Zoltnere, Luminor Korporatīvā departamenta vadītāja.

“Pateicoties finansējumam, mēs spēsim veikt plašāku meža platību apsaimniekošanu, kas ļaus atbrīvot līdzekļus inovāciju ieviešanai. Mūsu ilgtermiņa mērķis ir pēc iespējas daudzpusīgāk izmantot jaunās tehnoloģijas, būtiski paaugstinot mežu apsaimniekošanas efektivitāti un klientiem sniegto pakalpojumu kvalitāti,” uzsver Ziemeļlatvijas meži valdes loceklis Kristaps Grietiņš.

Uzņēmums darbojas visā Latvijas teritorijā jau kopš 2014. gada. Uzņēmums veic cirsmu, meža zemes un īpašumu iegādi, to vērtēšanu, inventarizāciju un ar mežsaimniecību saistītus juridiskos pakalpojumus ar mērķi stiprināt mežu nozares ilgtspējību. SIA Ziemeļlatvijas meži ir saistīts ar SIA Ziemeļlatvijas mežsaimnieks –grupas uzņēmumu, kas nodrošina daudzveidīgu mežu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu.

Komentāri

Pievienot komentāru