Būve

Siguldā liek pamatus 8 miljonus eiro vērtam sporta kompleksam

Lelde Petrāne, 13.10.2015

Vizualizācija

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ceturtdien, 15.oktobrī Siguldas sporta kompleksa pamatos svinīgi tiks iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm, sākot ēkas būvniecību.

Līdz ar jaunās treniņu bāzes izveidošanu, kurā trenēsies gan paši siguldieši, gan pašreizējie Latvijas olimpieši un nākamā profesionālo sportistu paaudze – Siguldas pilsētas vidusskolas sporta klases audzēkņi, Sigulda stiprina ambīcijas kļūt par nozīmīgāko ziemas sporta centru reģionā, šodien izplatītā paziņojumā norāda Siguldas novada pašvaldība.

Siguldas sporta kompleksa pirmajā stāvā plānots izvietot sporta zāli un baseinu ar atpūtas zonu, bet ēkas otrajā stāvā atradīsies vieglatlētikas sektors un fitnesa zona. Slēgta pāreja savienos kompleksa ēku ar blakus esošo Siguldas pilsētas vidusskolu, bet funkcionāls savienojums nodrošinās ērtu nokļūšanu vieglatlētikas stadionā.

Vērienīgā sporta kompleksa būvniecība izmaksās vairāk nekā 8 miljonus eiro, un lielāko daļu līdzekļu piešķirs Siguldas novada pašvaldība.

«Līdz ar jaunā sporta kompleksa uzcelšanu uzlabosim treniņu apstākļus esošajiem un topošajiem profesionālajiem sportistiem, kā arī nodrošināsim kvalitatīvas atpūtas iespējas mūsu novada iedzīvotājiem,» uzsver Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

Kapsulas iemūrēšanas pasākumā piedalīsies arī bobsleja leģenda, 1984.gada olimpisko spēļu bronzas medaļnieks Zintis Ekmanis, kā arī ēkas projektētāja un būvdarbu veicēja pilnsabiedrības S.J.U.C. pārstāvji.

Komentāri

Pievienot komentāru