Skrīveros ekspluatācijā nodod jaunu ceļu 

Aizvadītā gada nogalē Skrīveros atklāja rekonstruēto ceļa posmu Lielkažoki—Stūrīši. Projekts īstenots sadarbībā ar Lauku atbalsta dienestu, un tam izmantots Eiropas Savienības finansējums, vēsta reģionālais medijs Staburags.

Dienas Bizness, 02.1.2014
1/2

Avots: Staburags

Skrīveru novada domē medijs uzzinājis, ka nepilnu kilometru garo ceļu izbūvēja SIA Vides tehnika. Tas savieno Aizkraukles un Skrīveru novadus un noderēs ne tikai apkaimes iedzīvotājiem, bet arī operatīvajiem transportlīdzekļiem, lai nokļūtu Skrīveru ziemeļu daļā gadījumos, kad dzelzceļa pārbrauktuve novada centrā slēgta.

Skrīveru novada domes priekšsēdētājs Andris Zālītis, atklājot ceļu, teicis, ka pašvaldība ieguvusi 798 metrus kvalitatīva ceļa ar betonētu gāzesvada pārbrauktuvi, nobrauktuvēm un izraktiem grāvjiem ceļa malās. Šim ceļam ir 5 gadu garantija.

Projekta kopējās izmaksas ir aptuveni 106 tūkstoši latu, informē Staburags.

Jau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.