Stomatoloģijas institūts, ieguldot 500 tūkstošus eiro, plāno paplašināt Implantoloģijas klīniku 

Pacientu plūsmas pieaugums SIA «Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts» ļāvis 2018.gadā palielināt apgrozījumu līdz 14,681 miljonam eiro, kas bija par 14,6% jeb 1,873 miljoniem eiro vairāk nekā 2017.gadā, ziņo «Lursoft» Klientu portfelis.

Žanete Hāka, 11.3.2019
1/3

Foto: Zane Bitere/LETA

Pretēji zaudējumiem 2017.gadā, pērn Stomatoloģijas institūtam arī izdevies strādāt ar peļņu, kas pēc nodokļu nomaksas bija 8947 eiro.

Ekonomiskajai situācijai Latvijā uzlabojoties, pieaugušas algas, kas pozitīvi ietekmēja pakalpojumu sektora nozares, tai skaitā arī zobārstniecību, SIA «Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts» skaidro gada pārskatā. Institūts atzīmē, ka pozitīva ietekme uz apgrozījuma pieaugumu bijusi arī 2017.gadā atvērtajai institūta Implantoloģijas klīnikai, kas pērn strādāja pilnu gadu, un 2017.gadā radītajām ārstu papildus darba vietām.

2019.gadā SIA «Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts» plāno paplašināt Implantoloģijas klīniku, piedāvājot ortodontu pakalpojumus un tādējādi palielinot piedāvāto pakalpojumu klāstu. Šim nolūkam paredzēts ieguldīt ap 500 tūkstošiem eiro, sacīts uzņēmuma gada pārskatā.

2017.gadā SIA «Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts» apgrozījums bija 12,808 miljoni eiro, taču institūts strādāja ar zaudējumiem, kas pēc atliktā nodokļa saistību norakstīšanas veidoja 302 tūkstošus eiro.

SIA «Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts» dibināts 2002.gadā un ir izveidots kā Rīgas Stradiņa universitātes klīniskā bāze stomatoloģijas studiju programmu realizācijai un speciālo disciplīnu apguvei, kas vienlaicīgi ir arī praktiskās zobārstniecības centrs. Tā pamatkapitāls ir 1 654 000 eiro un vienīgais īpašnieks - Rīgas Stradiņa universitāte.

No šīs sadaļas

Apbedīšanas dienesta darbinieks mūsdienās ir gan ārsts, gan psihologs, gan mācītājs...

Liepājnieks, kanoe airētājs Aivis Tints Liepājas pusē Latvijas laivu ražotājam «Prestol Boats»...

Latvijas Bērnu dzirdes centrā uzstādīta Baltijā vienīgā dzirdes traucējumu diagnostikas iekārta...

Šajā piektdienā biznesa portāls db.lv viesojas pie individuālā komersanta «Raibs gar acīm»,...

Kopš 2010.gada pieprasījums pēc dabasgāzes sarucis par vairāk nekā 25%, bet no...

Pašvaldības SIA «Rīgas satiksme» valde atstādinājusi no amata Elektronisko norēķinu projektu...

Eiropas kopbraukšanas platforma Taxify maina savu nosaukumu uz Bolt, kā arī ievieš...

Krievijas parlamenta apakšpalāta Valsts dome galīgajā lasījumā apstiprinājusi likumprojektu,...

E-veselības projekts apturēts – tieši šāds bija Nacionālā veselības centra un Veselības...

Atsaucoties uz medijos izskanējušo informāciju, ka rīdzinieki Rīgas Satiksmes personā privātajam...