Pakalpojumi

STORENT atklāj bezkontakta tehnikas nomas platformu

Lelde Petrāne, 01.04.2020

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

"STORENT" celtniecības tehnikas tiešsaistes noma kļūst par realitāti Baltijā, sperot lielu soli digitālās ēras virzienā.

Izveidota tiešsaistes tehnikas nomas platforma interneta vidē, kur bezkontakta veidā var veikt pilnu nomas procesa ciklu: attālināti reģistrēties un noslēgt līgumu, noformēt tehnikas pasūtīšanu un atgriešanu, veikt apmaksu un dokumentu parakstīšanu ar SMART-ID. Turpmāk vairāk nebūs nepieciešams doties uz nomas punktu vai zvanīt "STORENT" darbiniekiem, jo tagad klienti paši varēs pārvaldīt pilnu tehnikas nomas procesu attālināti – jebkurā sev ērtā laikā un vietā.

"Tas ir jauns risinājums nozarē. Varam apgalvot, ka esam pirmie, kuri radikāli maina ierastos procesus. Ieviestās novitātes ir atbildīgs lēmums, kas sekmēs mūsu klientu mobilitāti," norāda "STORENT" dibinātāji Andris Bisnieks un Andris Pavlovs.

Arnis Skrastiņš, "STORENT Group" IT vadītājs, skaidro: "Turpmāk tiešsaistē varēs uzreiz zināt, cik izmaksās konkrētas iekārtas noma izvēlētā laika posmā ar piegādi. Tas nozīmē, lai apzinātu nomas noteikumus un gala cenu, nebūs jāzvana "STORENT" darbiniekam – tagad ikviens varēs izvēlēties vajadzīgo iekārtu, redzēt piegādes cenas tiešsaistē. Turklāt aprēķini, kādus redzēsiet telefonā vai datorā pasūtījuma brīdī, nemainīsies."

"Sadarbība būs pārskatāmāka un ērtāka, klients varēs sekot līdzi pasūtījumu un rēķinu plūsmai, nomas tehnikas atlikumiem savos objektos, un pats galvenais, nomāt vajadzīgo būvtehniku, dzerot rīta kafiju. Tas prasīs tikai nepilnas 5 minūtes," pauž "STORENT" Latvija vadītājs Guntis Grīnbergs.

"Jauno klientu reģistrācija "STORENT" mājas lapā prasīs dažas minūtes, nomas tehnikas aprēķinu un transporta izdevumu noteikšana tāpat. Viss, kas skar papīrus un fizisku to parakstīšanu – tā jau ir vakardiena. Mēs maināmies ar mērķi automatizēt ierastos darba procesus krietni mūsdienīgākā pieejā – bizness attālināti. Nomas pakalpojumi tagad būs pieejami 24/7, neatkarīgi, kur atrodies, galvenais, lai ir telefons vai dators un interneta pieslēgums," skaidro G. Grīnbergs.

Divpadsmit darbības gados "STORENT" nostiprinājis pozīcijas celtniecības tehnikas nomas biznesā Baltijā un turpina attīstīties Somijā, Zviedrijā un Krievijā.

Komentāri

Pievienot komentāru