Straujuma ar LTRK pārstāvjiem apmeklēs stikla apstrādes uzņēmumu Groglass 

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padome piektdien tiksies ar ministru prezidenti Laimdotu Straujumu, lai runātu par tautsaimniecības attīstību, nodokļu politiku un citiem aktuāliem jautājumiem, informē LTRK.

Dienas Bizness, 02.6.2015

Jau tradicionāli tikšanās tiks organizēta pie viena no LTRK biedriem un šoreiz padomes locekļi un premjere tiksies stikla apstrādes uzņēmumā Groglass. Paredzēts apspriest Latvijas tautsaimniecības attīstības, nodokļu politikas stratēģijas izstrādi un galvenos mērķus, eksporta veicināšanas paskumus, Eiropas Savienības fondu apguves kalendāru, kā arī citus uzņēmējdarbībai būtiskus jautājumus.

«Lai sakārtotu uzņēmējdarbības vidi Latvijā, nepieciešami izsvērti un pamatoti lēmumi, tostarp sakārtota likumdošana un iepriekš prognozejama nodokļu politika. Lai arī pirms dažiem mēnešiem tika panākta vienošanās ar Finanšu ministriju, ka tiks samazināts iedzīvotāju ienākumu nodoklis, publiskajā telpā izskanējusi cita informācija. Tāpat arī bieži saņemti solījumi par dažādu atbalsta mehānismu ieviešanu, eksporta stimulēšanu un fondu pieejamību, taču darbs nenotiek tik raiti kā gribētos. Tāpēc vēlamies tikties ar ministru prezidenti, lai klātienē dzirdētu atbildes uz mums tik būtiskajiem jautājumiem un piedāvātu savus risinājumus uzņēmējdarbības vides sakārtošanā,» atzīmē LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.