Swedbank atklās virtuālo filiāli 

Šodien konferencē Digital 2012 Swedbank valdes loceklis Ģirts Bērziņš paziņoja par Swedbank plāniem jūnijā atklāt filiāli Draugiem.lv, kas būšot Eiropā pirmā virtuālā bankas filiāle sociālajos medijos.

Lelde Petrāne, 10.5.2012

Ģirts Bērziņš

Foto: LETA

Šajā filiālē ikviens draugiem.lv lietotājs varēšot saņemt finanšu konsultācijas par savām naudas lietām tiešsaistē pie Swedbank speciālistiem.

«Ar lielu entuziasmu aizsākam sadarbību ar draugiem.lv, izstrādājot pirmo virtuālo bankas filiāli sociālajā tīklā, kas ļauj ieskatīties banku nākotnes darbības modelī. Nākotnē uz bankas filiāli dosimies, lai saņemtu padziļinātu finanšu konsultāciju, bet visus skaidras un bezskaidras naudas darījumus veiksim attālināti,» sacīja Ģirts Bērziņš, Swedbank Klientu apkalpošanas pārvaldes vadītājs un valdes loceklis Latvijā.

«Liela daļa pasaules iedzīvotāju pēdējos desmit gadus ir pavadījuši, lietojot internetu un sociālos medijus, viņi šeit pavada aizvien vairāk laika, un šī vide ir ļoti labi saprotama. Tāpēc bankas iniciatīva doties tur, kur jau ir esošie un potenciālie klienti, ir apsveicama,» komentēja Jānis Palkavnieks, draugiem.lv runasvīrs.

Swedbank klienti draugiem.lv filiālē varēs saņemt tiešsaistes konsultācijas par ikdienas norēķiniem, uzkrājumiem, aizņēmumiem, apdrošināšanu un citiem finanšu jautājumiem.