Finanses

Swedbank bez maksas piedāvā uzņēmējiem filiāļu telpas

Žanete Hāka, 23.05.2016

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Latvijas reģionu attīstības programmas ietvaros, atbalstot uzņēmējdarbības vides attīstību, Swedbank piedāvā uzņēmumiem telpas savās filiālēs, kurās ir iespēja organizēt biznesa tikšanās ar klientiem vai partneriem.

Telpas Swedbank filiāļu darba laikā vairākas reizes mēnesī ir pieejamas ikvienam uzņēmējam, neatkarīgi no tā, vai viņš ir Swedbank klients vai nav. Šobrīd šāda iespēja ir pieejama 14 Swedbank reģionālajās filiālēs.

Uzņēmējiem Swedbank bez maksas piedāvā apspriežu telpas, kurās ir pieejams arī bezmaksas bezvadu internets. Šobrīd pieteikt telpu uzņēmuma vajadzībām var Aizkrauklē, Gulbenē, Jēkabpilī, Madonā, Rēzeknē, Daugavpilī, Cēsīs, Valmierā, Siguldā, Jelgavā, Bauskā, Ogrē, Liepājā un Ventspilī. Nākotnē plānots uzņēmumu vajadzībām pieejamo filiāļu tīklu paplašināt.

«Sadarbojoties ar uzņēmējiem, redzam, ka atbalsts viņu biznesa attīstībai var būt plašāks un neaprobežoties tikai ar piešķirto finansējumu vai labu padomu finanšu plānošanā. Mēs saredzam iespēju sniegt ļoti praktisku atbalstu un atvērt savu filiāļu durvis darījumu tikšanos un sanāksmju organizēšanai. Īpaši būtiski tas ir nelieliem uzņēmumiem, kuriem varbūt vēl nav sava biroja vai arī uzņēmējs strādā no mājām. Dažās filiālēs klienti jau ir izmēģinājuši šo piedāvājumu, un atsauksmes ir ļoti pozitīvas. No maija ieviešam šo iespēju plašāk – jau 14 filiālēs,» uzsver Mārtiņš Drusts, Swedbank Reģionu vadītājs.