Ražošana

The Beginnings kokosriekstu-ingvera cepumi ieguvuši Lielbritānijas apbalvojumu Great Taste Award

Db.lv, 07.11.2018

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Latvijas uzkodu ražotāja «The Beginnings» produkts kokosriekstu-ingvera cepumi – ir ieguvis Lielbritānijas «Great Taste Award», kā arī atzīts par inovatīvu produktu pasaules lielākajā pārtikas inovāciju izstādē SIAL 2018 Paris, informē uzņēmuma pārstāvji.

«Great Taste Award» ir starptautiski pazīstamākajām balvām pārtikas produktu nozarē, kuru organizē « the Guild of Fine Foods» Lielbritānijā.

2018. gadā no marta līdz jūlijam vairāk nekā 500 «the Guild of Fine Foods» žūrijas locekļi sanāca kopā, lai 65 dienu laikā degustētu dažādus produktus. Lai nodrošinātu kvalitatīvu izvērtēšanas procesu, produktu degustēšana notika ar aizsietām acīm 3 līdz 4 cilvēku lielās komandās. Kopā žūrija degustēja vairāk nekā 12 000 dažādu produktu. Konkurence bija liela un tikai 37% no produktiem ieguva kādu no prestižajām balvām.

«The Beginnings» kokosriekstu-ingvera cepumi tika atzīti par inovatīvu produktu arī pasaules lielākajā pārtikas inovāciju izstādē SIAL 2018 Paris. SIAL izstāde notiek katru otro gadu un pulcē vairāk nekā 7000 pārtikas ražotājus no vairāk nekā 100 pasaules valstīm.