Citas ziņas

Uzņēmēji un valsts amatpersonas tiksies ātrajos randiņos

Monta Glumane, 13.06.2018

Foto:freeimages.com

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts rīkos pasākumu Bizness tiekas ar valsti, kurā 20 minūšu sarunā uzņēmēji aci pret aci ar valsts amatpersonām runās par to, kas ir svarīgs biznesa attīstības veicināšanai Latvijā.

Plānots, ka uzņēmēji tiks sadalīti grupās, katrā grupā 7-8 cilvēki un viņiem pievienosies viena valsts amatpersona. Ik pa 20 minūtēm amatpersonas nomainīs grupas. Kopumā pasākumā piedalīsies līdz 50 uzņēmējdarbības vides pārstāvjiem.

«Lai veidotu uz panākumiem vērstu sadarbību, komunikācijai ir jābūt divpusējai. Šī tīklošanas mītapa mērķis ir sniegt iespēju uzņēmējiem izteikt savu viedokli, lai izvairītos no sajūtas, ka viņi netiek uzklausīti, bet valsts pieņemtie lēmumi paliek nesaprasti. Šī ir iespēja neformālā gaisotnē, pēc ātro randiņu principa, satikties Latvijas uzņēmumu vadītājiem ar ministriem un vadošām amatpersonām, lai apspriestu priekšlikumus Latvijas uzņēmējdarbības vides uzlabošanai,» stāsta Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja un pasākuma organizatore Dace Helmane.

Pasākumā, kas norisināsies 14. jūnijā, piedalīsies to uzņēmumu vadītāji, kuri šogad veikuši novērtējumu Ilgtspējas indeksa ietvaros, savukārt valsts pusi pārstāvēs Dana Reizniece-Ozola, finanšu ministre, Jānis Reirs, labklājības ministrs, Dace Pelēkā, Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora pienākumu izpildītāja, Reinis Bērziņš, Altum valdes priekšsēdētājs un ekonomikas ministrijas speciālisti.

Savukārt uzņēmējdarbības vidi pārstāvēs Balta, Cēsu alus, Cobalt, Grifs AG, Latraps, Latvenergo, Maxima Latvia, Rīgas Situms, RTU, SEB banka, VC4 u.c.