Vācijas jaunuzņēmums ShowHeroes izvēlas Rīgu 

Digitālā video servisa nodrošinātājs ShowHeroes no Berlīnes daļu biznesa izvietojuši Rīgā

Anda Asere, 11.12.2017
1/20

Fotogrāfijas skatāmas raksta galerijā!

Foto: LETA

ShowHeroes ir viedtālruņu formātam optimizēta satura un platformas nodrošinātājs. Uzņēmumā strādā 45 cilvēki, no kuriem 27 ir Rīgā, kur atrodas kompānijas video ražošanas nodaļas centrs. Tieši Rīgā ik mēnesi top vairāki simti dažāda satura un formātu video, kas sasniedz miljoniem skatītāju lielas auditorijas. «Masveida video ražošana globālā kontekstā ir retums, jo to izstrāde parasti ir ļoti laika un cilvēkresursu ietilpīga. Tomēr ShowHeroes tas nav šķērslis, bet gan nozares un laikmeta iespēja, lai video ražošanā un tirgū ienestu jaunas vēsmas un iespējas, stāsta Annija Matisone, ShowHeroes Rīgas filiāles vadītāja.

«Mēs patiesi priecājamies par Rīgu kā mūsu uzņēmuma filiāli un visātrāk augošo daļu, kas iekļauj infrastruktūru, cilvēkresursus, viņu zināšanas, darba ētiku un sparu. Mēs nopietni plānojam lielu paplašināšanos tieši Rīgā, stratēģiski attīstot to kā savu galveno mītni Austrumeiropas un Ziemeļeiropas reģionos. Tāpat vēlamies piesaistīt labākos nozares talantus un jau pašlaik paplašināt komandu visās Rīgas filiālē pārstāvētajās nodaļās,» saka Ilhans Zengins, ShowHeroes līdzdibinātājs un izpilddirektors. A. Matisone piebilst, ka latvieši ir progresīvi un atvērti jauniem risinājumiem, spēj domāt globāli un inovēt gan tehnoloģijās, gan dažādos digitālā mārketinga videi nepieciešamos risinājumos un procesos. Liela daļa ražošanas uzņēmumā ir automatizēta, ņemot vērā milzīgos video apjomus, kuri katru mēnesi pēc īpaša klientu pasūtījuma ir jāsaražo un jānodod. Visi procesi un tehnoloģijas ir pielāgotas tā, lai maksimāli īsā laika posmā spētu saražot augstas kvalitātes video saturu, kas ar produkta pievilcīgo cenu spēj lieliski konkurēt ar tradicionālajiem tirgus spēlētājiem – video vai digitālā satura ražotājiem, kas strādā uz maza apjoma un lielu cilvēkresursu prasošiem pasūtījumiem. «Tehnoloģijas un inovitāte iet roku rokā, un bez tām šāda satura ražošana lielā apjomā vienkārši nebūtu iespējama,» uzsver A. Matisone.

«Mums ir prieks ražot šeit un stimulēt Latvijas ekonomiku, piesaistot komandā jauniešus un digitālās vides haizivis no visas Latvijas! Pat vairāk – komandā Rīgā strādā arī jaunieši no Vācijas un pat Kanādas,» saka A. Matisone.

Filmēšanai īpaši iekārtotā studijā Rīgā strādā pavāru komanda, kas ikdienā gatavo vizuāli skaistas un apetelīgas maltītes, ko video montieri pārvērš vienas līdz divu minūšu garās videoreceptēs. Tikmēr ShowHeroes tekstu redaktori rada visdažādākā satura stāstus, kas kļūst par īsiem un informatīviem, emocionāliem vai izklaidējošiem video rullīšiem. Šos video savās interneta vietnēs vai sociālo mediju lapās publicē lielie izdevēji, kuriem ikdienā ir akūti nepieciešams liela apjoma digitālais saturs, lai stabili nodrošinātu savu auditoriju ar kvalitatīvu un informatīvu izklaides materiālu. ShowHeroes radītos risinājumus ikdienā izmanto tādi mediju tirgus spēlētāji kā Vācijā plaši zināmie izdevēji Hubert Burda Media, SPIEGEL Group, mediju grupa RTL un citi. ShowHeroes ir saņēmis Vācijā prestižo apbalvojumu kā Inovatīvākais digitālā mārketinga jaunuzņēmums.

Jaunākais izdevums