Valmierā topošos īres namus ekspluatācijā nodos pavasarī 

Valmierā topošos daudzdzīvokļu īres namus ekspluatācijā paredzēts nodot šī gada maijā un īsi pirms tam - aprīlī, plānots rīkot īres tiesību izsoli, biznesa informācijas portālam db.lv pavēstīja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.

Rūta Lapiņa, 30.1.2018
1/5

Foto: Valmieras pilsētas pašvaldība

Iepriekš gan abas ēkas ekspluatācijā tika plānots nodot 2018. gada sākumā.

Pašvaldībā atklāj, ka potenciālie īrnieki jau izrādot interesi par īres iespējām un pašlaik notiek darbs pie īres tiesību nolikuma izstrādes.

L. Zālīte atzīmē, ka izsolē varēs piedalīties ikviens interesents, kurš apņemsies ievērot dzīvokļu īres noteikumus. Dzīvokļu īres maksa par kvadrātmetru visiem dzīvokļiem būs vienāda, un tā tiks noteikta līdz izsoles izsludināšanai.

Viņa norāda, ka īres noteikumi paredzēs īrniekam pienākumu deklarēt savu dzīvesvietu konkrētajā adresē un aizliegs nodot dzīvokli apakšīrei. Viena persona varēs iegūt tiesības īrēt vienu dzīvokli. Informācija par nomas izsoļu rīkošanu un dzīvokļu apskati būs pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā, kā arī pašvaldības informatīvajā izdevumā.

L. Zālīte informē, ka pašlaik daudzdzīvokļu īres namos notiek iekšdarbu veikšana. Tāpat pašlaik notiek darbi pie namiem piegulošās teritorijas labiekārtošanas. Pie ēkām tiks ierīkota atpūtas zona ar soliņiem, bērnu rotaļu laukums un teritorija sportiskām aktivitātēm ar ielu basketbola un pludmales volejbola laukumiem. Dzīvokļi īrniekiem tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.

Piemērojot dzīvošanu daudzdzīvokļu īres namos arī cilvēkiem ar speciālām vajadzībām, katrā kāpņutelpā būs ierīkots atbilstoši aprīkots lifts. Divi vienistabas dzīvokļi ir plānoti cilvēku ar kustību traucējumiem vajadzībām un ērtībām. Arī automašīnu stāvlaukumā ir paredzētas divas atbilstošas autostāvvietas.

Jau vēstīts, ka iedzīvotājiem būs pieejami 15 vienistabas dzīvokļi 25–30 m2 platībā, 90 divistabu dzīvokļi 34–41m2 platībā, kā arī 45 trīsistabu dzīvokļi 50–54 m2 platībā.

LASI ARĪ:

Baiks: Septiņos gados Valmieras pilsēta cer iedzīvotāju skaitu palielināt par 5000

Valmieras īres namos tapis pirmais demonstrācijas dzīvoklis

FOTO: Liela interese par Valmierā topošajiem daudzdzīvokļu īres namiem

Gatavo ēsmu darbaspēka piesaistīšanai

No šīs sadaļas

Plānota esošā stadiona pārbūve, jaunas vieglatlētikas manēžas un viesnīcas celtniecība.

Pagājušā gada noslēgumā db.lv ziņoja, ka Pāvilostas ostas molu pagarināšanas darbus, neraugoties...

Izbūvēti divi jauni peldbaseini, atpūtas zona ar četrām pirtīm, klientu apkalpošanas centrs, rotaļupe bērniem, konferenču telpa u.c.

«Lai ielaiž ūdenī un brauc, ja kāds tā ir pieteicis, vai tad jāpazūd pavisam.»

Infrastruktūras projektēšanas un būvniecības uzņēmumam AS «Latvijas Tilti» atcelts iepriekš...

Babītes novada pašvaldība piešķīrusi apbūves tiesības SIA «Kool» pašvaldības īpašumā...

Jaunajā kompleksā Saldū un graudu pirmapstrādes kompleksā Daugavpilī šogad kopumā paredzēts investēt aptuveni septiņus miljonus eiro.

Lielupes restorāns 36.līnija vēlas paplašināties, taču likumdošana to liedz.

Latvijas Arhitektu savienība aicina arhitektus, pašvaldībus, pasūtītājus, būvniekus līdz 9....

Ozolnieku novada dome un veikalu tīkla top! partneris SIA Mārksmens trešdien, 17.janvārī...