Valmierā topošos īres namus ekspluatācijā nodos pavasarī 

#Īres tiesību izsoli plānots rīkot aprīlī.

Rūta Lapiņa, 30.01.2018
1/5

Foto: Valmieras pilsētas pašvaldība

Valmierā topošos daudzdzīvokļu īres namus ekspluatācijā paredzēts nodot šī gada maijā un īsi pirms tam - aprīlī, plānots rīkot īres tiesību izsoli, biznesa informācijas portālam db.lv pavēstīja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.

Iepriekš gan abas ēkas ekspluatācijā tika plānots nodot 2018. gada sākumā.

Pašvaldībā atklāj, ka potenciālie īrnieki jau izrādot interesi par īres iespējām un pašlaik notiek darbs pie īres tiesību nolikuma izstrādes.

L. Zālīte atzīmē, ka izsolē varēs piedalīties ikviens interesents, kurš apņemsies ievērot dzīvokļu īres noteikumus. Dzīvokļu īres maksa par kvadrātmetru visiem dzīvokļiem būs vienāda, un tā tiks noteikta līdz izsoles izsludināšanai.

Viņa norāda, ka īres noteikumi paredzēs īrniekam pienākumu deklarēt savu dzīvesvietu konkrētajā adresē un aizliegs nodot dzīvokli apakšīrei. Viena persona varēs iegūt tiesības īrēt vienu dzīvokli. Informācija par nomas izsoļu rīkošanu un dzīvokļu apskati būs pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā, kā arī pašvaldības informatīvajā izdevumā.

L. Zālīte informē, ka pašlaik daudzdzīvokļu īres namos notiek iekšdarbu veikšana. Tāpat pašlaik notiek darbi pie namiem piegulošās teritorijas labiekārtošanas. Pie ēkām tiks ierīkota atpūtas zona ar soliņiem, bērnu rotaļu laukums un teritorija sportiskām aktivitātēm ar ielu basketbola un pludmales volejbola laukumiem. Dzīvokļi īrniekiem tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.

Piemērojot dzīvošanu daudzdzīvokļu īres namos arī cilvēkiem ar speciālām vajadzībām, katrā kāpņutelpā būs ierīkots atbilstoši aprīkots lifts. Divi vienistabas dzīvokļi ir plānoti cilvēku ar kustību traucējumiem vajadzībām un ērtībām. Arī automašīnu stāvlaukumā ir paredzētas divas atbilstošas autostāvvietas.

Jau vēstīts, ka iedzīvotājiem būs pieejami 15 vienistabas dzīvokļi 25–30 m2 platībā, 90 divistabu dzīvokļi 34–41m2 platībā, kā arī 45 trīsistabu dzīvokļi 50–54 m2 platībā.

LASI ARĪ:

Baiks: Septiņos gados Valmieras pilsēta cer iedzīvotāju skaitu palielināt par 5000

Valmieras īres namos tapis pirmais demonstrācijas dzīvoklis

FOTO: Liela interese par Valmierā topošajiem daudzdzīvokļu īres namiem

Gatavo ēsmu darbaspēka piesaistīšanai

Jaunākais izdevums