Ražošana

Valmieras stikla šķiedras meitasuzņēmums piedalīsies stadiona celtniecībā Turcijā

Dienas Bizness, 26.01.2015

Valmieras stikla šķiedra ražotne

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

A/S Valmieras stikla šķiedra meitas kompānija Valmiera Glass UK Ltd. piesaistīta vērienīga projekta īstenošanā – BJK Vodafone stadiona būvniecībā Turcijā, Stambulā, liecina kompānijas paziņojums biržā Nasdaq Riga.

Pašlaik noslēgts līgums ar stadiona būvkompāniju IZ Insaat ve Madencilik Sanayı ve Ticaret AŞ par Atex® 5000 TRL arhitektūras membrānas piegādi un izmantošanu jaunās BJK Vodafone arēnas būvniecībā 26 000 kvadrātmetru platībā. Materiālu plānots piegādāt 2015.gada aprīlī.

Jaunā stadiona būvniecībā izmantos Valmiera Glass UK Ltd. ražoto Atex® arhitektūras membrānu 26 000 kvadrātmetru platībā. Uzņēmumā skaidro, ka Atex® materiāla viena no lielākajām priekšrocībām ir tā augstā gaismas caurlaidība, kas arī ir viens no būtiskākajiem priekšnoteikumiem šī produkta izvēlē, jo paredzēts, ka Vodafone stadions tiks izgaismots dažādās krāsās, paspilgtinot tā ārējo tēlu.

«Esmu tiešām lepns, ka mūsu meitas uzņēmuma Valmiera Glass UK Ltd. ražotā produkcija lielā apmērā pirmoreiz tiks izmantota tik sabiedriski nozīmīgā celtnē - stadiona jumta pārsegumā. Tas viennozīmīgi ir liels sasniegums, kas apliecina mūsu uzņēmuma ražotās produkcijas atbilstību mūsdienu modernās pasaules kvalitātes prasībām,» komentē AS Valmieras stikla šķiedra viceprezidents Andre Heinz Schwiontek.

Ar šo lielmēroga projektu Valmiera Glass Grupa turpina nostiprināt savas pozīcijas arhitektūras pasaulē.

BJK Vodafone stadions tiek celts Bešiktas futbola komandai iepriekšējās kluba bāzes vietā İnönü, kuru slēdza 2013.gadā. Vecais stadions netika nojaukts pilnībā, jo tajā esošās tribīnes un torņi ir kultūrvēsturiskais piemineklis, ko plānots pielāgot tā, lai radītu antīka amfiteātra sajūtu. Jaunā arēna būs multifunkcionāla sporta bāze ar 41 903 sēdvietām, restorāniem 2 123 kvadrātmetru platībā, terasveida restorāniem 2 520 kvadrātmetru platībā un VIP autostāvvietām 600 transportlīdzekļiem.

Komentāri

Pievienot komentāru